У листопаді Наглядова Рада НАК Нафтогаз поповнилася новими членами. На цей раз не обійшлося без одіозних особистостей.

Один з незрозумілих персонажів - це Бруно Ліскуа, який в 2011-2015 роках обіймав посаду CEO італійської енергетичної та газової компанії Edison. Цей персонаж цікавий тим, що вже після анексії Криму Росією нерідко висловлювався на підтримку будівництва газопроводу «Північний потік».

«Росія залишається головним постачальником газу в Європу і тому необхідно інвестувати і співпрацювати з Москвою, - заявив він у 2014 році на міжнародній конференції по енергетики на Мальті. - Найефективнішим шляхом співпраці є газопровід «Північний потік».

Також він заявляв, що після 2019 року, коли закінчиться термін договору про транзит російського газу через Україну, італійцам варто перестати працювати з українцями.

«Італія продовжить імпортувати газ через один маршрут, а саме німецький, а не український», - заявив Ліскуа у 2015 році в Римі.

Популярні новини зараз
Астролог побачив у травні "лихо" для України Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками
Показати ще

Також незрозуміло до Наглядової Ради потрапила і англійка Клер Споттісвуд. За регламентом, членом НР може бути тільки людина, яка має можливість витрачати на цю роботу не менше 20% свого робочого часу, а також не бути членом більше, ніж трьох інших погоджувальних рад.

В її ж випадку вона на даний момент є членом шести Наглядових рад від різних підприємств.

Питання - яким чином ці люди потрапили до Наглядової Ради НАК Нафтогаз і що вони там будуть робити?

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, кому "пощастить" з цінами на газ.