В Україні презентували першу партію автоматичних карабінів M4-WAC-47, виготовлених спеціально для потреб української армії, які відповідають усім стандартам НАТО.

Про це повідомляється на сайті "Укроборонпрому".

"Зараз українські бійці беруть участь в спільних з НАТО навчаннях, існує спільна з Литвою і Польщею бригада, запропоновано також створити аналогічний підрозділ з іншими країнами НАТО - Румунією і Болгарією. Україна на постійній основі проводить спільні миротворчі операції. Саме тому використання єдиного калібру в стрілецькому озброєнні є критично важливим питанням ", - наголошується в повідомленні.

Автоматичний карабін M4 побудований за модульним принципом і дозволяє адаптувати його під різні калібри. Основною версією M4 - WAC-47 є варіант під калібр 7,62х39, який зараз активно використовуються в Збройних Силах України, але завдяки заміні модулів, який можливо здійснити навіть в польових умовах за 20 секунд, M4 - WAC-47 адаптується до 5.56х45 NАТО - який є основним патроном в країнах Альянсу для цього типу зброї.

Популярні новини зараз
Будуть під постійним обстрілом: астролог вказав, на які міста чекає пекельний тиждень Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати Переказ з картки на картку будуть жорстко контролювати: як можуть заблокувати картку Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень
Показати ще

Відзначається, що зброя є спільним проектом держпідприємства "Укроборонсервіс" і американської компанії Aeroscraft і проводиться в Україні на основі ліцензії від уряду США.

Автоматичний карабін M4-WAC-47 дає можливість українській армії та оборонній промисловості перейти на стандарти НАТО власними силами.

"Це зброя, як і інші спільні проекти з країнами-членами НАТО, є залізним доказом того, що Україна і Альянс прискорюють інтеграційні процеси ", - заявив генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські зброярі створили магічну кулю "Стілетто", якою можна пробити броню зі звичайної гвинтівки.