Комітет Верховної Ради з питань науки і освіти прийняв поправки до проекту нового закону «Про освіту» та рекомендував парламенту прийняти його в цілому.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВідповідне рішення прийняли 21 червня на засіданні комітету, повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки.
"Під час засідання розглядалися найбільш дискусійні поправки до проекту закону. Зокрема, вдалося прийти до зваженої позиції щодо мовного питання, визначення мінімального окладу вчителя на рівні 4-х прожиткових мінімумів, скасування конкурсного відбору дітей до першого класу", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що Верховна Рада 6 жовтня 2016 прийняла в першому читанні проект закону про освіту. Згідно із законопроектом, навчання учнів за програмами дванадцятирічної повної загальної середньої освіти починається: для початкової освіти і профільної середньої освіти - з 1 вересня 2018 року, для базової середньої освіти - з 1 вересня 2022 року.
Як повідомляв портал "Знай.ua", реформувати систему освіти в українських школах планують за рахунок інклюзивного навчання, щоб врахувати індивідуальні особливості кожної дитини.