Стало відомо про нову реформу Міністерства фінансів – законопроект про верифікацію. Перевіряти збираються субсидиантов, пенсіонерів, безробітних - усіх, хто отримує якусь допомогу від держави.

Про це повідомляє видання "Обозреватель". Створити єдину інформаційну платформу, куди буде стікатися інформація з різних реєстрів, держвідомств – перше, що необхідно зробити для якісної верифікації, впевнені в міністерстві. Доступ до цієї платформи обмежать, що нібито забезпечить збереження персональних даних. Подібні бази інформації існують і в інших країнах, в Україні ж ще кілька років тому списки пільговиків велися на папері, а єдиної бази субсидиантов не існувало.

Якщо законопроект приймуть, інформація про кожному, хто звернувся за допомогою, потрапить на спеціальну платформу. Тут можна буде побачити все: відкриті банківські рахунки та залишки по них, інформацію про фактичне місце проживання, паспортні дані, ІПН, дані з податкової і інші відомості. Цю платформу поповнять даними з різних реєстрів. Зареєстрована машина або нерухомість, велика покупка – все це можна відстежити через реєстри або банківський рахунок.

Перевіряти будуть в три етапи: до того, як надати допомогу, під час отримання допомоги і після. Згідно з законопроектом, якщо, наприклад, субсидиант почав заробляти більше і втратив право на знижку, Міністерство фінансів має право ще три роки після цього стежити за ним. "Дозволяється верифікація інформації про реципієнтах, які не отримують допомогу на період до трьох років", – сказано в тексті законопроекту.

Популярні новини зараз
Холод та дощі терпіти недовго: прогноз погоди на тиждень Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок Українцям виплатять по 10 800 гривень на особу: хто отримає нову допомогу З 1 травня доведеться виживати без допомоги: кому перестануть виплачувати субсидію
Показати ще

Вся правда про українських субсидії - відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" стали відомі попередні результати зустрічі Трампа і Меркель. Нагадаємо, передбачалося, що, крім інших злободенних проблем, лідери двох держав обговорять Україну.

За підсумками зустрічі Ангела Меркель повідомила журналістам, що США висловили свою готовність до участі вирішення проблеми російської агресії на Донбасі. Німеччина, в свою чергу, вітає розширення формату Мінських переговорів з боку Штатів.