Візит міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка 27-28 березня скасований.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє прес-служба зовнішньополітичного відомства.
"Запланований на 27-28 березня візит міністра закордонних справ України Павла Клімкіна в Нью-Йорк скасований", - йдеться в повідомленні.
Речниця МЗС Мар'яна Беца додала, що скасування візиту пов'язано з погіршенням стану здоров'я міністра.
Шкода, захворів, не потрапив до Нью-Йорка. Пильнуйте і одягайтеся, погода ще весняно-зимова. Вдома теж працюється :) За кілька днів точно одужаю :)))
Популярні новини зараз— Pavlo Klimkin (@PavloKlimkin) 27 марта 2018 г.Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУПоказати ще
Варто відзначити, що раніше глава українського зовнішньополітичного відомства Павло Клімкін взяв участь у дискусії на тему запровадження в Україні латиниці. Відомо, що сам Клімкін точної позиції не зайняв, тим не менш розповів, хто запропонував такий варіант.
Так, глава МЗС України Павло Клімкін не відмовився від ідеї запровадження в країні паралельно з кирилицею латиниці. З такою пропозицією виступив польський історик і журналіст Зємовіт Терек.
На своїй сторінці у соцмережі Клімкін зазначив, що питання було піднято з представниками країн Центральної Європи. Сторони також обговорювали роль України в центрально-європейському співтоваристві.
"Серед співрозмовників - журналісти, письменники, колишні політики. Дискусія була глибокою і потрібною", - додав Клімкін.
Тим не менш чіткої позиції саме в питанні введення латиниці в Україні він не озвучив. Глава українського МЗС лише підкреслив, що цікаво було б дискутувати на цю тему і запропонував своїм передплатникам у соцмережі висловитися з цього приводу.
У той же час Клімкін наголосив на необхідності працювати над тим, що нас об'єднує, а не роз'єднує».
Між тим, користувачі соцмережі відповіли, що українська мова та культура набагато ближче до Чехії, Польщі та Словаччині, тому перехід на латинський алфавіт з використанням перехідного періоду є доцільним.
"На такий перехід знадобиться 15 років, тому починати треба негайно. У наших дітей має бути справжнє Європейське Майбутнє", - з'явилося в коментарях.
"Ще й писемність свою втратити??? Нееет, в будь-якому випадку, це історично наше!!!" - також висловили думку користувачі Мережі.
Крім того, багато користувачів, яким ідея польського історика про введення латиниці не сподобалася, запропонували дискутувати на тему введення кирилиці в Польщі.
Крім того раніше заступник глави МЗС Олена Зеркаль зазначила, що якщо проект "Північний потік-2" буде невдалим, Росії доведеться наступити на горло власній пісні і домовлятися з Києвом про укладання нового контракту для транзиту газу в європейські країни через територію України. "У ЄС можуть створити рівні умови для всіх країн з купівлі та транзиту газу, щоб "Газпром" не користувався ніякими ніякими звичними для нього перевагами", - заявила Зеркаль.
Міністр МЗС Клімкін спробував владнати відносини із Угорщиною
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Німеччина пожаліла путінського дружка.