Виконання власних обіцянок української влади та взятих нею зобов'язань поставлено під сумнів офіційними представниками Євросоюзу.

Спеціалізація єврокомісара Йоганнеса Гана - політика дорососедства між європейськими державами. Тим більше дивно прозвучав тон його заяви щодо України. Ган опублікував заяву, в якій йдеться про закінчення 1 квітня строків, протягом яких громадські активісти, які працюють у сфері протидії корупції, повинні подавати електронні декларації.

Цю законодавчу єресь офіційний Брюссель неодноразово вимагав скасувати. Активісти, які не є державними службовцями, не повинні подавати жодних декларацій. Адже міститься в таких документах інформація може бути використана представниками української влади для тиску на цих осіб.

Ган підкреслив у своїй заяві, що зобов'язання офіційного Києва фактично не виконані. А відмова скасовувати таку законодавчу норму прямо і явно суперечить европейським прагненням України. Громадянське суспільство нашої країни, на думку єврокомісара, повинно мати можливість без усяких перешкод контролювати дії чиновників, виявляючи факти корупції та інші порушення.

Популярні новини зараз

Індекс Біг-Мака: долар в Україні має коштувати 11,5 гривень

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Головне за ніч: пенсії до 3800 грн, повернення Світлани Лободи в Україну, друга молодість Алли Пугачової і одкровення Дзідзьо про розлучення зі Slavia

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

У тексті своєї заяви Ган згадує також про те, що взаємини України та ЄС базуються на спільних цінностях, повазі до демократичних принципів, базових прав і свобод людини. Єврокомісар вважає, що для Верховної Ради ще не втрачено остаточно час, коли можна було б скасувати закаонодавчу норму щодо електронного декларування доходів громадських активістів.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" серед законодавчих новацій України незабаром можуть з'явитися спрощені правила обігу в країні іноземної валюти. В ВР надійшов від Президента законопроект, де передбачається, зокрема, скасування державного валютного контролю, адаптація відповідних законів під норми Євросоюзу.