Екс-глава передвиборного штабу Дональда Трампа і колишній політтехнолог "Партії регіонів" Пол Манафорт не визнає себе винним за новими звинуваченнями у шахрайстві.

Так, на засіданні окружного суду в Олександрії з другого звинувачення, висунутого проти нього спеціальним радником ФБР Робертом Мюллером, Манафорт вирішив не визнавати провину, суддя залишив його під домашнім арештом і зобов'язав носити електронний браслет. Розгляд справи призначено на липень.

Коли Манафорт вийшов з будівлі суду, один з протестувальників кинув у нього російський прапор і прокричав: "Зрадник! Покажи нам свій браслет". Манафорт не визнав себе винним за попереднім висновком розслідування втручання Росії у вибори в США і постане перед судом по цій справі у вересні.

Манафорту пред'явлені звинувачення, які стосуються відмивання грошей, ухилення від сплати податків і шахрайства, його також звинувачують в тому, що він не зареєструвався в якості іноземного агента, хоча займався лобіюванням інтересів в США прокремлівського уряду України часів колишнього президента Віктора Януковича.

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору Німеччина вводить суворі обмеження: як це вплине на українців Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками
Показати ще

Ці звинувачення були також пред'явлені давнього ділового партнера Манафорта Річарду Гейтсу, однак після представлення нових звинувачень спеціальним радником ФБР Робертом Мюллером, він визнав себе винним у змові проти Сполучених Штатів і в тому, що брехав слідчим.

З Гейтса мають намір зняти звинувачення в податкових і банківських шахрайства. Цей крок був частиною угоди Гейтса про визнання себе винним. Манафорт 17 разів приїжджав в Україну у 2014 і 2015 роках для роботи на виборах. Він, як стверджується, порадив "Партії регіонів" перейменуватися в "Опозиційний блок".

Як повідомляв портал "Знай.uа" у Держдепі США прокоментували "санкції" проти Польщі з-за скандального закону про інститут національної пам'яті. Стурбованість з приводу закону є, але заборона на зустрічі на вищому рівні не вводилося, а інформація про припинення співпраці є неправдивою. Таку заяву зробила прес-секретар Державного департаменту США Хізер Нойерт.

Прес-секретар також розповіла, що не обговорювала питання Польщі з помічником державного секретаря з європейських та євразійських справах Уессом Мітчеллом, який нібито повинен був сформулювати відповідний ультиматум проти Польщі