Всі спроби української влади припинити конфлікт на Сході мирним шляхом виявилися марними, тому краще готуватися до військового сценарію.

Про це в ефірі телеканалу ZIK розповів дипломат, лідер політичної партії "Основа" Андрій Ніколаєнко.

Він нагадав, що соціологічні опитування якнайкраще показали, як насправді ставиться суспільство до мирного повернення територій – більше 64% українців підтримали цю ідею, проти виступили тільки 13% респондентів .

За словами політика, більше всього схиляються до іншого варіанту мешканці західних регіонів, а не погоджуються із цим центральні та південні області. Всього 10%, наголосив лідер "Основи", вважають доцільною присутність миротворчого контингенту на Донбасі.

Популярні новини зараз
Дати виплати пенсій "перетасували": чи можна змінити день отримання виплат Потрібно мобілізувати у першу чергу: ексчиновник розповів, хто має поповнити лави захисників Будуть мобілізовані до ЗСУ: Рада прийняла важливе рішення Старі сковорідки не доведеться викидати: як у домашніх умовах подарувати посуду друге життя
Показати ще

"Зараз військова загроза відійшла на другий план, поступившись місцем економічної. 74% українців вважають зростання цін найбільшою проблемою. І як би Путін не намагався, він не входить в топ 5 проблем українців. Ось вам ціна неефективної роботи влади", - додав Ніколаєнко.

На його думку, питання Донбасу так і не отримали вирішення з боку Верховної Ради – там їх розглядають вже три роки поспіль, але, на жаль, безрезультатно:

"Нагадаю, що в 2015 році був узгоджений список нардепів для тимчасової комісії. Але в цей час глава ВР Володимир Гройсман не вніс на розгляд питання про створення комісії. Тому що амбіції. Тому що ми повинні поторгуватися і немає команди з Банкової. У нас все-таки президентська чи парламентська республіка. Нехай тоді вийде президент і візьме всю повноту відповідальності. Зараз будуть використовувати депутатів, щоб вони голосували за потрібний їм закон", - підсумував політик.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Путін назвав умови для миротворців на Донбасі.