Олена Кравець – відома українська комічна актриса студії "Квартал-95". Вона єдина жінка у чоловічому колективі, але з недавніх пір ще і лідер телешоу "Жіночий квартал". Крім того, Олена Кравець є багатодітною матір'ю, і вона успішна як у кар'єрі, так і в материнстві. Телезірка частенько ділиться з шанувальниками у соцмережі Instagram новими фотографіями і подробицями творчого й особистого життя.

Так, в цей раз Олена показала в мережі фото зі свого виступу на "Танцях з зірками". Кравець нагадала, що їх з Максом Леоновим виступ був присвячений німим людям. "Ну що, ще один ефір позаду… Так, в цей раз було мало хореографії, за що ми з @maksleonov_official і отримали заслужену критику. Але для нас цей номер був не про "натягнуту панчоху", вже вибачте, а про почуття людей, що живуть у безмовному світі. Це варто було зробити хоча б заради того, щоб на кілька хвилин зануритися в їх реальність і зрозуміти, як це – жити у світі тиші і не мати можливості виражати голосом свої почуття – такі ж сильні, як у всіх людей", - написала актриса і зворушила цим постом всіх своїх фоловерів.

View this post on Instagram

Ну что, еще один эфир позади… ⠀ Да, в этот раз было мало хореографии, за что мы с @maksleonov_official и получили заслуженную критику. Но для нас этот номер был не о «натянутом носочке», уж простите, а о чувствах людей, живущих в безмолвном мире. Это стоило сделать хотя бы ради того, чтобы на несколько минут погрузиться в их реальность и понять, как это - жить в мире тишины и не иметь возможности выражать голосом свои чувства - такие же сильные, как у всех людей. Так же красиво, как в песне «Сильно» @monatikofficial... ⠀ Поэтому спасибо каждому, кто прожил и понял наш танец. Благодаря вам, друзья, мы остались в проекте, а он за эти 4 эфира уже стал родным. Очень не хотелось уходить. Мы ведь ещё не все сказали...))) ⠀ #танціззірками @tanci1plus1

A post shared by Elena Kravets (@lennykravets) on

Популярні новини зараз

Кравець пішла з життя: "Серце назавжди перестало битися"

Реєстр сексу в Україні: що відомо про божевільну ініціативу

Яке свято 18 жовтня: чого не можна робити в цей день

Крутой більше не може мовчати: композитор розповів про серйозні проблеми, "зносить дах"

Показати ще

Нагадаємо, Кравець з "Кварталу 95" зі сльозами на очах попросила українців про допомогу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Кравець показала народну любов до Кварталу 95.

Також портал "Знай.uа" писав, що Кравець з "Квартал 95" знялася в гарячій фотосесії.