Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко, яка будує кар'єру на російському телебаченні нещодавно народила первістка російському артисту Владу Топалову, часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. В цей раз знаменитість опублікувала відеофрагмент нового інтерв'ю в програмі "П'ятниця з Регіною".

Як видно на відео, в гості до Регіни і Влада прийшли російські вайнери Лілія Абрамова і Андрій Борисов. Всі вони сидять по парах за столом і спілкуються на різні теми. А у підписі до фото Тодоренко розповіла про своїх гостей і про те, чим вони займаються. Шанувальники не пройшли повз і почали активно обговорювати нову публікацію зірки.

View this post on Instagram

Я всегда была убеждена, что хороший клоун - это человек глубоко драматичный, где-то грустный и что смешить людей намного тяжелее, чем заставить их плакать. Когда я впервые увидела вайны Лили @tatarkafm и Андрея @gan_13_ , я поняла, что мне очень хочется проверить так ли это, ведь эти ребята в каком-то роде занимаются клоунадой. И вот когда они пришли к нам с Владом @vladtopalovofficial в гости, я увидела, что не ошиблась в том, что они очень глубокие, очень интересные и если вы хотите узнать, как это - смешить людей, будучи манекенщицей из Узбекистана, и как из краснодеревщика, делающего гробы, превратиться в вайнера с 5 млн. подписчиков, то переходите по ссылке в профиле и смотрите новый выпуск @prtshow «Пятницы с Региной». 🔥🔥 #регинатодоренко #пятницасрегиной #татаркаfm

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

Популярні новини зараз

Ігор Лесєв попередив українців про гірку долю Донбасу: "Затр*хати всіх..."

Ірина Білик втратила найдорожчу людину у житті: "Народитися і піти в один день..."

"Щось не те": Лорак в еротичному міні перетворилася на Кардашьян, фанати шоковані

Нев'їзна Корольова втратила найріднішу людину, довелося "стукати" до Зеленського: тяжкі кадри

Показати ще

Нагадаємо, Тодоренко і Топалов роздають шанувальникам мерседес, гроші та техніку.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Регіна Тодоренко повернулася до зйомок свого шоу, ще й чоловіка експлуатує.

Також портал "Знай.ua" писав, що Регіна Тодоренко показала будинок своєї мрії.