Популярна українська співачка Світлана Лобода через кілька місяців після її бурхливого скандалу з російським співаком Сергієм Лазарєвим на "Премії Муз-ТВ" згадала про події під час інтерв'ю російській шоувумен і журналістці Ксенії Собчак.

Так, українська співачка, навіть незважаючи на обурення Лазарєва і його заяву про те, що "ніякого скандалу не було, а Super — фантазери", підтвердила, що даний скандал насправді був, а сам Сергій в той день її дійсно образив.

"Не знаю, що з ним сталося тоді, може позначилося те, що його номер не вийшло відрепетирувати і його зняли з премії, а мій — вийшов? Але він повів себе негарно. І я справді від нього відписалася в Instagram, більше не стежу за його життям. Він, напевно повинен вибачитися, бо він чоловік, я — жінка, і там було багато моментів... Я думаю він шкодує про те, що трапилося. Коли він вибачиться, ми знову будемо спілкуватися", - прокоментувала українська знаменитість Лобода.

Популярні новини зараз
Знищення білоруської військової та стратегічної інфраструктури: якою буде відповідь на агресію Лукашенка Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні Ціни на популярні фрукти зірвалися з місця: банани, мандарини та яблука тепер не кожному по кишені Українські пенсіонери можуть отримати виплати за шість місяців за однієї умови: Пенсійний Фонд
Показати ще

Нагадаємо, що Світлана Лобода показала новий стильний образ.

Як повідомляв портал Знай.ua, Світлана Лобода показала дивне фото зі своїм особистим літаком.

Також портал Знай.ua писав, що Світлана Лобода розчарувала фанатів новим дивним відео.