Відома українська співачка Анна Сєдокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість виклала відвертий кадр в бікіні, позуючи на тлі розкішного готелю в Дубаї, куди вирушила з дітьми: Аліною, Гектором і Монікою. Так, артистка підставила сонцю масивні груди, розповівши про молодшу доньку, яка за рішенням суду зараз живе в США з її екс-чоловіком Максимом Чернявським.

View this post on Instagram

Белый песок и миллион самых сладких объятий, такие у нас с Моной каникулы. Я не знаю человека слаще, нежнее. Мы летели в самолёте сюда и Мо проснулась среди ночи, отдала мне подушку и тихо сказала: «Мама , ты у меня такая красивая ❤️» и заснула. Я не знаю, чем я заслужила такое счастье, но, наверное, что-то сделала хорошее.) Наверное, мы все рождаемся с разной степенью чувствительности и тактильности. Для кого-то, как воздух важны обнимашки, а кто-то терпеть не может, когда его трогают. Интересно, люди действительно такие разные рождаются? Не от гороскопов же это все зависит ? Что говорят психологи ? ❤️

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"Білий пісок і мільйон солодких обіймів, такі у нас з Моною канікули. Я не знаю людину солодшу, ніжнішу. Ми летіли в літаку сюди і Мо прокинулася серед ночі, віддала мені подушку і тихо сказала: «Мама , ти в мене така гарна ❤️» і заснула.Я не знаю, чим я заслужила таке щастя, але, напевно, щось зробила гарне.)", - поділилася емоціями Сєдокова. Фолловери залишилися в захваті: "Секс 😘🔥👍😜", "Анна ви чарівна у всіх своїх проявах!!! Приклад жіночності для багатьох!!!👏🤩😘", "Дуже красива)", "так виглядає !!!Щаслива людина)", "Шикарна яка, Анюта🤤🤤".

Популярні новини зараз

Аферисти придумали нову збочену схему, українці втрачають останнє: "Розпишіться..."

"Через 20 хвилин буде вибух": Верховну Раду оточили, що відбувається

В сім'ї Потапа чекають на поповнення: вже відома стать малюка

Депутати підняли бунт у Раді: трибуна заблокована, хочуть не допустити...

Показати ще

Також знаменитість відпочивала в Туреччині і зізналася, що потім буде вільна тільки в листопаді. У артистки безліч планів: і концерти дати, і дітей в школу відвести.

А ще Седокова вирішила, що звичайного селфі буде мало, тому сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.