Наталка Діденко на своїй сторінці на   Facebook   повідомила, якою буде погода в Україні в  четвер на День святого Валентина.

14 лютого - довгоочікуваний день для продавців за розкладними столами в холодних сумних підземних переходах і поблизу жвавих станцій метро. Прийшло і на їхню вулицю свято! Адже саме завтра на їхніх обличчях сяятимуть посмішки хорошого дня, коли поліестерові та картонні червоні сердечка з янгеликами розлітатимуться, як гарячі пиріжки. А ось що вдягати та взувати і продавцям, і покупцям - у прогнозі на 14 лютого.

Згідно з її прогнозом четвер буде термічно неоднорідним. У цю ніч температура знизиться до 4-8 градусів морозу на Сході, в Чернігівській і Сумській областях. На заході від -2 до +2, а в інших областях переважно від 1 до 6 градусів морозу. Вдень же очікується відлига приблизно 0 градусів, у Сумській, Харківській, Полтавській та Луганській областях буде холодніше, від 0 до 3 градусів морозу. Природно, на півдні тепліше, від +1 до +4 градусів.

Через атмосферний фронт в західних і північних областях, а також у Вінницькій і в Одеській будуть опади - мокрий сніг або дощ, в залежності від температури. А так як на Заході в основному плюсова температура, то буде дощ. В інших же частинах не тільки не буде істотних опадів, але і сонце трохи посвітить. Будьте обережні, коли температура повітря наблизиться до нуля і опуститься нижче - зміцніє ожеледиця.

У Києві 14 лютого закохані і звичайні громадяни будуть шукати один одного серед хмарної погоди.

Наталка каже, що в столиці місцями буде пролітати невеликий мокрий сніг, а на тротуарах і дорогах буде слизько, так як вдень близько нуля градусів, а вночі від 3 до 6 градусів морозу.

15 лютого погода в основному буде суха і навіть тепла, приморозить тільки на Сході.

Народний синоптик Леонід Горбань дав прогноз погоди на березень 2019. Раніше він повідомляв, що лютий в Україні буде досить морозним, особливо в середині місяця.

Горбань запевняє, що морози не відступлять в березні. Весна ж в 2019 році в Україні буде пізньою.

"Приблизно з 3 по 7 березня температура сягатиме мінус 13-14 градусів за північним областям. По Києву буде мінус 10-12. По півдню України йдуть окремі розрахунки, і там буде тепліше", - говорить він.

Потепління і плюсова температура, за його словами, буде в Україні вже з 18 березня, але не раніше.

Прогноз погоди в містах України

Ужгород - удень +3 ... + 5, вночі 0 ... + 2

Львів - удень +3 ... + 5, вночі 0 ... + 2

Івано-Франківськ - удень +2 ... + 4, вночі -1 ... + 1

Тернопіль - удень +2 ... + 4, вночі 0 ... + 2

Чернівці - удень +2 ... + 4, вночі 0 ... -2

Хмельницький - удень +2 ... + 4, вночі 0 ... -2

Луцьк - удень +3 ... + 5, вночі -1 ... + 1

Рівне - удень +2 ... + 4, вночі -1 ... + 1

Житомир - удень 0 ... + 2, вночі -1 ... -3

Вінниця - удень +1 ... + 3, вночі -1 ... -3

Одеса - удень +3 ... + 5, вночі -2 ...- 4

Миколаїв - удень +2 ... + 4, вночі -2 ...- 4

Херсон - удень +2 ... + 4, вночі -3 ...- 5

Сімферополь - удень +3 ... + 5, вночі 0 ... -2

Кропивницький - удень 0 ... + 2, вночі -2 ... -4

Черкаси - удень 0 ... + 2, вночі -2 ... -4

Чернігів - удень -1 ... + 1, вночі -2 ... -4

Суми - удень 0 ... -2, вночі -2 ... -4

Полтава - удень 0 ... + 2, вночі -3 ... -5

Дніпро - удень 0 ... + 2, вночі -3 ... -5

Запоріжжя - удень +1 ... + 3, вночі -3 ...- 5

Донецьк - удень 0 ... -2, вночі -2 ... -4

Луганськ - удень -1 ... + 1, вночі -2 ...- 4

Харків - удень -1 ... + 1, вночі -3 ... -5

Київ - удень 0 ... + 2, вночі -1 ... -3

Знай.ua писав, що таяння льодовиків може викликати екстремальні зміни погодних умов і спровокувати непередбачувані зміни температури по всьому світу, що призведе до кліматичного хаосу на планеті.

Як повідомляв портал "Знай.ua", синоптик зробив несподіваний прогноз на лютий. Сніговий апокаліпсис відміняється. Народний синоптик Володимир Деркач розповів, що в цьому році в лютому не буде сильних морозов і хуртовин. Вночі очікується невелике зниження температури, а вже вдень практично по всій території України цей показник буде вище нуля.

Погіршення погодних умов, на думку синоптика, варто очікувати з 20 чисел лютого. Тоді можливо різке похолодання і періодичні опади.

Нагадуємо, Світлана Фус   популярний український дієтолог, експерт по здоровому харчуванню, розповіла всю правду про цукор і напої, в яких він міститься.

Підступне потепління: яку погоду прогнозують синоптики на цей тиждень