Все має 2 складові, а саме фізичну та метафізичну.

Проблема ринку землі також складається з фізичного і метафізичного частини.

Метафізика - це те, що знаходиться "за" фізикою і абсолютно не має матеріального вираження. Але такі метафізичні ілюзорні речі, як ідеї, почуття гідності, переконання, уподобання та інше формують "фізику". Таким чином при використанні метафізичних аргументів земельного питання, зокрема, представляючи землю як щось святе, насправді не є ірраціональними.

Земельна реформа

Батьківщина у селянина тотожна з землею, а земля тотожна з матір'ю. Однак ніяк не з товаром, хоча земля завжди продавалася.

Популярні новини зараз

"Вечірній Квартал" без Жидкова: артист пояснив, чому "випав" з концерту

Степан Хмара з трибуни Верховної Ради закликав гнати "шпану ліквідаторів"

Одіозний Міхалков відмовив Пугачовій: "Ти спочатку стань..."

Шикарному життю вдови "Мотороли" позаздрить кожна жінка: замість скорботи елітні авто і дорогезні заклади

Показати ще

Актуальним питанням є проблема вартості продуктів харчування і доступності їжі для малозабезпечених громадян. А в країні чорноземів їх чимало. Тому безапеляційно стверджувати, що для людини, яка не працює на землі, а не зав'язана на сільське господарство нічого не зміниться - не варто.

Слід зазначити, що ми маємо національні особливості. Українці не входять в проблему через фізичну або метафізичну складову, а роблять це через отвір з метою подальшого глибинного буріння. Таким чином, в результаті буріння назовні видобуваються тонни лайна.

Значну кількість землі у вигляді паїв опинилася в руках людей, які ніколи її не мали. У них немає психології відповідальності, культури виробництва тощо. Тобто питання навіть не в праві оренди чи одержання прибутку з експлуатації земельних ресурсів.

Якщо вдатися до метафори, то умовні Микита Потураєв і Ліза Богуцька нагадують Кота Базиліо та Лисицю Алісу, які під прапором "Слуги народу" повинні були прийти до влади після запаморочливого правління патологічного жлоба Карабаса Барабаса. А випадкові власники земельних паїв нагадують Буратіно.

Земельна реформа

Потураєв і Богуцька ведуть недовгих нащадків колгоспників в ринок землі, обіцяючи їм розбагатіти.

Немає сумніву, що "слугам" вдасться завести нащадків сільської голоти на "поле чудес", а ми всі станемо свідками бійки між нинішніми парламентськими аферистами, авантюристами після того, як земельні паї перетворяться на товар і будуть продані нащадками Арахамія і Нефедова для подальшого перепродажу.

Ринок землі потребує контролю апарату насильства. І це ми відразу зрозуміємо, якщо скажемо правду про показники метгемоглобіну і рівень онкологічної захворюваності жителів південних областей, де в більш 20-і років в оренду землі віддані корейцям. І це при тому, що корейці самі приймають вирощену продукцію і п'ють забруднену нітратами воду. Хочеться послухати аргументи прихильників ринку землі після того, як ефективні власники на наших землях будуть вирощувати продукти для країн 3 світу з допомогою завезених сюди азіатів.

Ринок землі може бути в тому чи іншому вигляді, але після створення державних інститутів та національної індустрії. Інститути не можуть виникати без економічного базису. Промисловість ми практично втратили. Віддача останнього активу ставить хрест на державності.

Легковажно ставитися до земельних процесів в нашій ситуації дуже небезпечно. Тим більше безвідповідально розрахувати на підвищення капіталізації країни, в результаті якої її може не стати.

Кожен народ має свої особливості і далеко не у всіх земля, мати і батьківщина пов'язані між собою.

Земельна реформа

Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Олексій Гончарук вважає, що земельна реформа — це не про розпродаж землі, а про відновлення справедливості.

Як повідомляв портал Знай.ua, Гончаренко звернувся до Володимиру Зеленському і кинув собі землю в обличчя.

Також портал Знай.ua писав, що міністр економіки України повідомив, що для українських фермерів зроблять доступними кредити під 3-5% річних.