Росія зробила катастрофічну стратегічну помилку, анексувавши український півострів Крим, і тепер повинна без обурення "розсьорбувати" наслідки своїх дій.

Про це в ефірі пропагандистського ток-шоу "60 хвилин" заявив британський журналіст, оглядач журналу Newsweek Оуен Метьюз.

"Ви намагаєтеся покривати свої дії лавиною брехні та заперечувати те, що ви зробили. Треба просто прийняти: якщо ви берете Крим і вважаєте, що Крим ваш - добре, будь ласка. Але тоді думайте по-державному", - сказав він.

За словами британця, після крадіжки Криму Росія налаштувала проти себе всю Європу. І поки в Кремлі не почнуть "дотримуватися елементарних правил цивілізації, приміром, не відбирати частини інших країн", санкції ніхто не зніме.

"Ви зробили катастрофічну стратегічну помилки. Порушивши не тільки міжнародний закон, а те, що ви втратили Україну. Ви зробили так, щоб уся Європа стояла проти вас, підтримували санкції. Дії мають наслідки, панове. Ви не можете просто заперечувати факти Криму. Зрозумійте, що ви порушили грубо міжнародний закон, і ви зараз розсьорбуєте. Росія через це стала слабшою, менш шанованою, біднішою. Це погано, панове", - зазначив журналіст.

Він також процитував відому фразу про "злочин і помилку", яку приписують Антуану Буле де ла Мерту - голові Законодавчої комісії, яка розробила Цивільний кодекс Наполеона.

"Це було гірше, ніж злочин. Це була помилка", - прокоментував Метьюс відомою цитатою нахабну анексію Криму.

Популярні новини зараз

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", анексований Крим, попри всі заяви Путіна, в жодних документах РФ не значиться російською територією. Більш того, на офіційному сайті Кремля розміщений договір про кордон, де півострів названо частиною України.