У результаті обробки 22% бюлетенів стало відомо, що чинний президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган набирає 59,1% голосів на виборах голови держави. Його головний суперник Мухаррем Інджі на другому місці з 26,5%. Про це повідомляють ЗМІ.

Президентські і парламентські вибори пройшли в Туреччині в неділю, 24 червня.

На пост глави держави, крім Реджепа Тайіпа Ердогана і Мухаррему Інджі, що йде від опозиційної Народно-республіканської партії, претендують Мерал Акшенер від опозиційної "Хорошої партії", Темель Карамоллаоглу від Партії благополуччя, Догові Перинчек від партії "Батьківщина" і Селахаттін Демірташ від курдської Партії демократії народів.

Нагадаємо, в Туреччині проходять президентські і парламентські вибори, які повинні завершити перехід країни до президентсько-парламентської системи управління.

Понад 59 млн виборців зареєструвалися задля участі у виборах, передає Associated Press News.

Популярні новини зараз

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Показати ще

Чинний глава держави Реджеп Тайіп Ердоган, який займає посаду лідера країни з 2003 року, випереджає в президентській гонці своїх опонентів. Проти нього змагаються ще п'ятеро політиків. Опозиціонери обіцяють повернути парламентську форму правління.

Головним суперником Ердогана є представник опозиційної Народно-республіканської партії, вчитель фізики Мухаррем Інджі. Перед виборами він провів масові мітинги в найбільших містах Туреччини - Стамбулі, Анкарі та Ізмірі. На заходи прийшла рекордна кількість шанувальників.

Крім того, у Стамбулі, Туреччина, за день до президентських виборів мільйони людей вийшли на мітинг опозиційного політика Мухаррему Інджі з Республіканської народної партії. Відомо, що він є головним опонентом чинного президента Реджепа Тайіпа Ердогана.

"Я дивлюся на вас зі сцени, ви так чудово виглядаєте. Ви виглядаєте, як макове поле. Чудово було в Ізмірі, Анкарі. Але в Стамбулі – 5 мільйонів людей", - сказав Інджі.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", нерви "забутих" у Туреччині киян лікували дармовим готелем і крутими покатушками.