Гідна зарплата, цікава робота, подорожі - хто може похвалитися таким роботодавцем? Багато хто проживає своє життя в офісах. Люди витрачають третю частину життя на роботу і не знають що може бути зовсім інакше. Вашій увазі пропонуємо цікаву вакансію. Дізнатися багато нового, провести час в новій обстановці, відкрити для себе незвіданий світ - все це стало можливо з роботою в команді полярників.

Україна – одна з 30 країн світу, яка має постійну станцію в Антарктиці, що функціонує цілий рік. Щороку на станцію Академік Вернадський вирушає річна експедиція, в яку входять вчені та технічний персонал. Також під час антарктичного літа проводяться сезонні експедиції.

Наразі саме розпочався конкурс з відбору команди полярників для 24-ї Української антарктичної експедиції (2019-2020 роках) на станцію Академік Вернадський.

27 вересня 2018 року його оголосив Національний антарктичний науковий центр Міністерства освіти та науки України.

"Йдеться про експедицію, яка вирушить на крижаний континент взимку 2019-го, – пояснює очільник НАНЦ Євген Дикий.

До цього часу нам треба підібрати та підготувати команду".

НАНЦ запрошує всіх охочих подаватися на конкурс, попередньо ознайомившись як з загальними вимогами до зимівників, так і з окремими – до кожної позиції.

"Вперше за багато років ми не робимо жодних гендерних обмежень щодо можливих учасників експедиції, – наголошує Дикий. – Тож чекаємо документи як від кандидатів, так і від кандидаток.

Стати членом унікальної команди, що працює в надзвичайному регіоні планети – Антарктиці – це справді круто!"

Загін зимівників формується з 12 осіб: 7 науковців, 3 особи інженерно-технічного персоналу (дизеліст-електрик, системний механік, системний адміністратор зв'язку), лікар та кухар.

Учасникам експедиції під час прийому на роботу встановлюється посадовий оклад, а після прибуття на антарктичну станцію також нараховуються надбавки: за виконання особливо важливої роботи та за складність, напруженість у роботі. Також полярникам нараховується антарктичне польове забезпечення за кожний день перебування на антарктичній станції.

Для того щоб стати одним з полярників знадобиться пройти співбесіду, показати себе з найкращої сторони, довести що ви готові бути в команді і робити все для виконання експедицією поставленого завдання. Далі необхідно пройти медкомісію, так як ваше здоров'я - важливий аспект для роботодавця. Ви повинні бути повністю здорові, бажано без шкідливих звичок і спадкових хвороб. Ось і все після результатів медкомісії та співбесіди стане відомо, чи зможете ви в складі полярної експедиції насолодитися видами Антарктиди, відчути себе справжнім дослідником і отримати гідну грошову винагороду. Вперед за пригодами!

"Знай.ua" писав ранше: Де переночувати в Європі: найкращі хостели Німеччини, Чехії, України, Польщі, Словаччини.