Facebook представив нову функцію створення 3D-фото завдяки обробці нейромережею звичайних знімків.

Про це повідомляють ЗМІ.

Варто відзначити, що наразі така функція доступна лише власникам iPhone моделей 7 Plus та вище.

Крім того у Facebook зазначили, що фото, які зняті у портретному режимі саме на iPhone 7 Plus, 8 Plus, X або XS дозволяють створювати 3D-зображення на їхній основі.

How to Create 3D Photos

We presented the 3D photos feature and now we're handing the creativity off to you! We can't wait to see what you come up with. If you need a little help getting started, check out our video on how to post a 3D photo. What are you excited to bring to life using this immersive format?

Geplaatst door Facebook 360 op Donderdag 11 oktober 2018

Разом з тим відзначається, що подібні функції мають й інші моделі смартфонів, через що ця ж функція буде доступна не лише на гаджетах від Apple.

Цікаво, ще переглядати такі зображення можна, як на звичайному смартфоні так і за допомогою браузера Oculus на Oculus Go або Firefox на Oculus Rift.

Крім того у компанії відзначили, що порадили уникати прозорих об'єктів, наприклад пластика, скла.

Разом з тим варто відзначити, що буквально нещодавно з'ясувалося, що популярна соціальна мережа Марка Цукерберга Instagram тестує нову систему управління в мобільному додатку.

Так, зовсім скоро користувачі соцмережі зможуть перегортати публікації в стрічці так само, як і Stories: всього лише одним натисненням на екран смартфона.

У свою чергу розробники програми впевнені, що ця функція значно спростить користування соцмережею. Уточнимо, що поки що переглядати стрічку можна тільки з допомогою скролінгу.

На даний момент дата виходу такого оновлення не відома. Фахівці відзначають, що соцмережа зовсім не поспішає з переходом на нову систему управління. На сьогоднішній день в Instagram більше зайняті вдосконаленням системи безпеки мобільного додатку.

До речі, повільно, але вірно Instagram Direct перетворюється на повноцінний месенджер. Тепер же найпопулярніша соцмережа додала у свої мобільні версії можливість використовувати медіа, і навіть GIF. Так, “Гіфки” можна використовувати тільки з сервісу Giphy, пошук якого тепер вбудований у додаток.

Користуватися новою функцією досить просто. Щоб знайти потрібну анімацію і надіслати його другові потрібно зайти в Direct, обрати адресата і в рядку набору тексту повідомлення натиснути на іконку GIF.

Нагадаємо, Усик і Ярмоленко знялися в рекламі.

Як повідомляв "Знай.ua", Facebook ґрунтовно підготувався до виборів у США.

Також "Знай.ua" писав, що українець показав схід сонця у горах, мережа приголомшена красою.

Футбольний скандал: українці обвалили рейтинг сторінки ФІФА у Facebook