Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров вирішив запросити скандальних футболістів Кокоріна і Мамаєва у чеченський ФК Ахмат". Він заявив, що футболісти Кокорін і Мамаєв прославилися своєю "неспортивною поведінкою" і "з незрозумілих поки причин" виявилися замішані в бійках з рукоприкладством". Глава республіки не збирається давати правових оцінок їх вчинку, підкреслив він і нагадав про проблеми з роботою, з якими стикаються колишні ув'язнені.

Кадиров пише, що грозненський клуб не буде чекати від Кокоріна і Мамаєва "ніякої зіркової гри і забитих м'ячів". Основна мета — допомогти їм повернутися до нормального життя, безболісно пройти період адаптації".

Крім того, глава Чечні задається питанням, чи тільки спортсмени винні у своєму "жахливому вчинку". За його словами, клубам потрібно не тільки займатися підготовкою футболістів, але і їх вихованням.

Він пропонує всім "трохи знизити накал емоцій" і подумати про інший "менш хворобливий вихід з цього глухого кута". Наприклад, вибачитись перед потерпілими і надати їм фінансову та іншу підтримку під час відновлення здоров'я.

Футболісти стали підозрюваними у справі про побиття федеральних чиновників Дениса Пака і Сергія Гайсина, а також водія телеведучої "Першого каналу" Ольги Ушакової Віталія Соловчука, якому також розбили машину.

Олександр Кокорін та Павло Мамаєв
Олександр Кокорін та Павло Мамаєв

11 жовтня Тверський суд Москви заарештував Мамаєва, Олександра Кокоріна і його брата Кирила до 8 грудня. Їм загрожує до семи років позбавлення волі.

На суді з'ясувалося, що у Соловчука закрита черепно-мозкова травма, перелом носа, струс мозку та забої м'яких тканин обличчя.

Олександр Кокорін і Павло Мамаєв
Олександр Кокорін і Павло Мамаєв

Пак заявив, що футболісти та їхні друзі образили його національність і расу, а після його зауваження він отримав удар стільцем по голові. В результаті чиновник також отримав закриту черепно-мозкову травму, струс мозку та забої лівого плеча і обличчя.

Нагадаємо, Кокоріна і його брата відправили за ґрати до зими.

Як раніше повідомляв Знай.uа, адвокат кинув Кокоріна і Мамаєва напризволяще.

Знай.uа повідомляв, що до Мамаєва і Кокоріна приєднався ще один здичавілий футболіст.