Батьки з російського міста Рязань лікували свою новонароджену дитину молитвами. Однак її стан погіршився і вона померла.

Сімейну пару засудили. Батьки були визнані винними в заподіянні смерті з необережності. Батько малюка отримав рік обмеження волі, мати - дев'ять місяців. У суді горе-батьки свою провину визнали і покаялися.

Суд встановив, що у подружжя народилася дитина з вродженим захворюванням. Новонародженому хлопчику було призначено необхідне лікування. Спочатку батьки виконували рекомендації медиків і давали потрібні немовляті ліки. Однак чомусь передумали і вирішили лікувати малюка по-своєму  - за допомогою молитов. Вони надіялися, що щоденні молитви допоможуть йому одужати. Таке «лікування» спричинило погіршення стану здоров'я малюка.

Новонародженому потрібна було гормональна терапія. Батькам лікарі роз'яснили, що при відмові від лікування дитина може померти. Пізніше вони начиталися в мережі статей про захворювання і вирішили не давати препарати. В результаті тримісячний дитина померла.

Нагадаємо, чоловік провів у комі 19 років. Коли він отямився, його чекало знайомство з 11 онуками, сучасними технологіями і новим способом життя.

Як писав раніше портал "Знай.uа", новонароджена дитина з сивим волоссям здивувала абсолютно всіх.

Також портал "Знай.uа" писав, як вчитися на чужих помилках і зберегти шлюб.