У Техасі співробітники ФБР взяли під варту 73-річного дідуся на ім'я Арнольд Уайт, який зізнався у викраденні 79 осіб протягом останніх сорока років.

Як розповів затриманий під час допиту, він зазвичай шукав нові жертви у безлюдних місцях, накачував їх сумішшю кислоти і PCP, затягував до себе в фургон, обладнаний всередині як операційна, переодягався в інопланетянина і "розважався як міг".

Анальне зондування, спеціально зроблені іграшки – все це було мало не кожен день. Особливо смішно те, що деякі з викрадених були уфологи, нишпорячи навколо зони 51 і Розвелла (Розвельський інцидент).

Розвельський інцидент, хронологія подій

Популярні новини зараз

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

На Хмельниччині безстрашний маршрутник схопив злочинця просто в салоні: куди зібрався?

Перероблена "пацанка" Покрищук виставила худе тіло, самі ребра: "Дивись біцепси які"

Показати ще

Розуельський інцидент
Розуельський інцидент

2 липня 1947 року в штаті Нью-Мексико між містами Розуелл і Корона. Від місця дивної події було рукою подати і до ракетного полігону Уайт-Сендс. Почалося ж усе з того, що якийсь фермер Мак Брейзел, перебуваючи у себе на ранчо в зазначену дату, почув сильний вибух.

Розуельський інцидент
Розуельський інцидент

Фермер вийшов у двір. Небо було похмурим і передгрозове. Мак вирішив, що почутий їм звук був нічим іншим як ударом грому. Він поспішно навів у дворі порядок. Прибрав все зайве під навіс, але більше жодного удару грому не було.

Розуельський інцидент
Розуельський інцидент

Наступного ранку фермер їхав пасти отару, в кілометрі від ранчо помітив на землі дивні металеві уламки. Брейзел уважно оглянув їх – були легкі, нагадували фольгу. В руках метал дуже просто згинався, але тут же приймав первісну форму.

Розуельський інцидент
Розуельський інцидент

Він спакував усе в сумку і повернувся додому. Вже за три дні мешканці міста говорили тільки про дивні літальні об'єкти, які виділи пізно увечері 2 липня. Нібито вони пролетіли над містом і наробили багато переполоху.

Розуельський інцидент
Розуельський інцидент

Потім неподалік нібито бачили голови незрозумілих істот – вони були великі і не мали жодної волосини. Очі величезні, роти нагадували собою щілинки. На руках було по 4 пальці. Зріст не перевищував 140 см. Здалеку тіла можна було б сприйняти як дітей.

Розуельський інцидент
Розуельський інцидент

Розуельський інцидент
Розуельський інцидент

Офіцер наказав мимовільному свідкові негайно піти і нікому не розповідати про побачене. Територію тут же оточили. Уламки дископодібного апарату і тіла дивних істот повантажили в джипи і відвезли на авіаційну базу. Наступного дня лейтенант Хоут, що відповідав на військовій базі за зв'язок з громадськістю, зробив заяву. Він прямо сказав, що виявлений "потерпілий" - інопланетний диск з тілами пілотів.

Розуельський інцидент
Розуельський інцидент

Розуельський інцидент
Розуельський інцидент

Дана загадкова подія увійшла в історію як Розуельський інцидент. Вигадали назву американці і Мур і Берліц. Другий був автором книги про Бермудський трикутник. Саме він в 1978 році ретельно вивчив це. Незалежний дослідник опитав 200 очевидців. Багато з них стверджували, що прекрасно розгледіли літаючу тарілку та інопланетян.

Дивіться: Розуельський інцидент. Чи був контакт з прибульцями?

Нагадаємо, археологи натрапили на "ідеальний" камінь . Як повідомляв "Знай.ua", у NASA вигадали, як продовжити подорож у космос. Також "Знай.ua" писав, вчені пророкують Землі "повернення" на 3 млн років назад.