Росіян обклали новим податком. Так, з березня 2019 кожен, хто вирощує щось на дачі, повинен заплатити державі від 50 тисяч рублів (близько 760 доларів).

Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Відповідне рішення № 483530-7 "Про внесення змін до статті 346-43 і 346-45 частини другої Податкового кодексу РФ" прийняли ще в кінці 2018 року, але в медіа це не набуло розголосу. У березні 2019 року він набув чинності. Представники сільських управ почнуть обходи людей з метою перепису господарств.

селяни
селяни

Автором такого законопроекту є пані Максимова, депутат від фракції "Єдина Росія". Згадані статті у законі служать для регулювання питань патентного оподаткування.

Популярні новини зараз

Оля Фреймут позмагалася красою з молодшою сестрою: очі розбігаються

Раптово зірветься вітер: синоптик оголосила штормове попередження українцям, коли чекати стихійного удару

Легенда "Танців з зірками" Катерина Кухар описала своє меню: "Сьогодні - вівсянку, завтра - голодувати"

Марина Боржемська видала свій лайфак для підтягнутого тіла: так схуднути зможе кожна

Показати ще

Відтепер усім, хто вирощує щось, потрібно буде зареєструватися як індивідуальний підприємець. Це є обов'язковим, оскільки згідно з нормами законодавства РФ, користуватися патентними нормами НК РФ мають право тільки індивідуальні підприємці (ІП).

Ну а тепер варто порахувати, у скільки ж тепер обійдеться людям продати кілька мішків картоплі за сезон. Патент на сезон обійдеться близько 4000 рублів, а на рік - 20 тисяч рублів. Але це тільки початок нахабної політики держави.

Росіянам також доведеться заплатити декілька внесків: 29 354 рублів на рік + 1% від доходів ІП, якщо вони перевищують оборот в 30 тисяч рублів, а також ще один внесок, що становить 6884 рублів на рік.

Загальна сума грошей, які потрібно заплатити державі становить понад 50 тисяч рублів. Тобто, за те що людина заробить 1-2 тисячі рублів вона повинна віддати державі у 20 разів більше.

Якщо селяни торгуватимуть чимось неофіційно, то їх чекають штрафи та навіть можливе ув'язнення. За цим слідкуватиме поліція.

Нагадаємо, що відомих акторів викинули з України: названі прізвища.

Раніше "Знай.ua" писав, що путінських пропагандистів розгорнули на кордоні з Молдовою: не змогли пригадати, куди зібралися.

Також "Знай.ua" повідомляв про те, що Пєсков у стилі байкера Хірурга відреагував на нові антиросійські санкції США.