Молода англійка не помітила власну вагітність і дізналась про неї, коли раптово почала народжувати немовля.

Неймовірна історія трапилась у Лондоні з 24-річною офіціанткою Шарлоттою Дюбард. Дівчина завагітніла, але навіть не підозрювала про це. При чім, всі 9 місяців Шарлотта не відчувала ніяких симптомів вагітності, пише Daily Mail.

У Шарлотти не припинялися місячні і майже не збільшилася вага, тому підстав підозрювати вагітність не було.

"Заднім розумом я розумію, що мені хотілося більше солодкого.  Ще були проблеми з ногами, через які я тиждень пропускала роботу. Лікар пізніше сказав, що причиною могло бути тиск дитини", - розповіла вона в коментарі виданню.

Всі дев'ять місяців дівчина жила звичним життям. Тому спокійно вживала протизаплідні засоби, курила, вживала алкоголь і ходила на роботу, де зміна могла тривати до 14 годин.

І навіть коли у неї почалися перейми, вона не надала цьому значення.

"Увечері я відчула біль, але не особливо сильний - слабкіший, ніж зазвичай при місячних. На наступний день він продовжився і хвилями то посилювався, то слабшав", - розповіла Шарлотта.

І лише коли молода жінка почала народжувати, вона з жахом зрозуміла причину болю.

Оглянувши себе за допомогою камери мобільного телефону, вона побачила голову немовляти. Дівчина поспішила в ванну, де й народила. Пуповину перерізала за допомогою манікюрних ножиць, після чого зателефонувала своєму хлопцеві і веліла терміново приїжджати.

Новоспечений батько спершу не міг повірити, що дитина дійсно їхня, і навіть припустив, що дівчина знайшла її на вулиці.

Коли лікарі оглянули новонародженого, то зробили висновок, що він абсолютно здоровий.

"Акушерки навіть запитували мене, де я навчилася так перерізати пуповину, тому що робити це по-іншому могло бути дуже небезпечно.  Уявлення не маю, звідки я знала, що робити. Напевно, інстинкт", - поділилась переживаннями молода матуся.