Британський принц Гаррі і його дружина Меган Маркл, у яких нещодавно народився первісток, зіткнулися з неприємностями, через що їм довелося покинути свою заміську резиденцію в Котсуолд.

Безпеці сім'ї 34-річного принца Гаррі загрожувало нахабне втручання в особисте життя -  американському агентству Splash News вдалося сфотографувати і зняти на відео приватний будинок герцогів Сассекських. Про це повідомляє W Magazine

Більш того, вертоліт, найнятий агентством, зміг зробити фото не лише особняка герцогів зовні, але й всередині, в тому числі зняти і спальню. Зрозуміло, після того, як матеріали були оприлюднені, життю Гаррі і Меган могла загрожувати небезпека.

За нахабне втручання у приватне життя журналісти отримали судовий позов. Адвокат, який представляє герцогів Сассекських, заявив, що опубліковані кадри поставили під загрозу безпеку подружжя та їхнього новонародженого сина. Саме через це принц Гаррі та Меган Маркл змушені були переїхати.

Представники Splash News вже публічно вибачились перед парою. Окрім цього, журналісти погодились виплатити компенсацію, яку вимагали герцоги Сассекські. Хоч суми не розголошують, однак вже стало відомо, що всі гроші підуть на благодійність та ліквідацію судових витрат.

Нагадаємо, за лаштунками королівства відбувається багато чого такого, що може легко стерти усмішки з обличчя Меган та принца Гаррі

Як повідомляв портал Знай.ua, Британію сколихнув скандал після народження сина Меган і Гаррі.

Також Знай.ua писав, син Меган Маркл та принца Гаррі залишиться без титулів