Космічні війська США офіційно заступили на бойову службу з 29 серпня 2019 року. Окрім сухопутних військ, ВПС, ВМС, Корпусу морської піхоти і Берегової охорони, Космічне командування стало шостим видом збройних сил країни. Метою формування військ є протистояння агресії та захист США у космосі.

Керувати новою структурою Дональд Трамп призначив людину, яка на його думку, користується великою повагою серед колег – це чотиризірковий генерал Джон Реймонд, –  пише інтернет-видання "СТРАНА.ua".

"Новий підрозділ буде захищати ключові американські інтереси в космосі, в сфері майбутнього протистояння. Ми володіємо можливостями виявити і знищити будь-яку ракету, запущену в напрямку США. Командування має забезпечити, щоб ніхто не зміг поставити під сумнів або загрозу американське домінування в космосі. Тому що ми знаємо кращий спосіб запобігання конфлікту - підготуватися до перемоги", - заявив Дональд Трамп. Дональд Трамп

Космічні сили США

Цього ж дня відбулася урочиста церемонія в Рожевому саду Білого дому, на якій представили прапор командування.

Популярні новини зараз

В Одесі озвірілий пес пошматував малюка біля ліфта, господиня вразила, - "дивлюся, все розумні стали"

Залишились без супутникового та кабельного - люди масово прощаються з телебаченням

Рахунки боржників будуть блокуватися миттєво, кого торкнуться зміни у банківській системі

Сині кити - ще квіточки, ця гра може коштувати життя вашій дитині, відео

Показати ще

У свою чергу, генерал Джон Реймонд подякував президенту за створення нової військової структури і подарував йому медаль з написом: "Командування Космічних сил: 29 серпня 2019 року".

Нагадаємо, що відповідне розпорядження про створення Космічних сил американський лідер віддав ще в в червні 2018 року. Щодо структури новоутворених сил: у підпорядкуванні командування будуть 87 частин і підрозділів.

На утримання нового виду збройних сил в 2019 фінансовому році було виділено $ 12 млрд.

 

Нагадаємо, раніше Зеленський провів телефонну розмову з Ангелою Меркель.

Як повідомляв портал "Знай.ua", зустріч Трампа із Зеленським під загрозою зриву.

Також "Знай.ua" писав, що Коломойський зробив заяву про можливий розпуск Ради.