4-місячний Арчі Харрісон вперше постав перед публікою. Публічна поява правнука Єлизавети II стало першою офіційною участю сина Меган Маркл и принца Гаррі в діяльності королівської сім'ї.
23 вересня Меган Маркл і принц Гаррі почали своє традиційне королівське турне по Південній Африці, куди взяли з собою свого чотиримісячного сина Арчі. На третій день своєї подорожі монарша сім'я зустрілася з легендарним активістом проти апартеїду, архієпископом Десмондом Туту, і його дочкою Терезою в штаб-квартирі Спадщини Туту. МЕган Маркл і принц гаррі представили архієпископу свого первістка Арчі Харрісона Маунтбеттен-Віндзора.
В особистому акаунті герцога і герцогині Сассекских в Instagram з'явилося відповідне відео. У ролику видно, як матуся Меган світиться від щастя, несучи малюка Арчі на руках. А принца Гаррі просто розпирає від гордості.
У той же час, малюк Аррчі у відповідь на сюсюкання батьків забавно агукав і залюбки позував перед камерами.

View this post on Instagram

Archie!!! The Duke and Duchess took their son to meet Archbishop Desmond Tutu on the third day of #sussexroyaltour

A post shared by Reese Nicole (@sippingroyaltea) on

Для такого відповідального знайомства з архієпископом Меган Маркл
вибрала струмує біло-синє плаття з легкого шовку з хаотичними "мазками фарби". Наряд герцогині від канадського бренду Club Monaco. Образ Меган завершила на темно-синіми туфлями на підборах, а волосся затягнула в тугий пучок на потилиці.
Принц Гаррі надів синій костюм, а маленький Арчі зачарував усіх своїм білим джемпером і блакитним смугастим комбинезонном не підтяжках.

Зазначимо, що до цього у шанувальників лише раз була можливість розгледіти сина екс-актриси, коли Меган Маркл і принц Гаррі здійснили свій перший вихід до журналістів після пологів герцогині.