29 вересня, неділя, в сім'ї Олександра Лукашенка, президента Білорусі, сталося страшне горе: померла його теща, Олена Федорівна Желнерович. Жінка померла від зупинки серця, яка сталася в результаті запущеної хвороби, як повідомили в офіційному представництві Лукашенка.

Коли інформація тільки просочилася в мережу, Лукашенко заперечував трапилася трагедію, але незабаром визнав її. Він скасував усі заплановані зустрічі і заходи і поїхав у рідне місто тещі, щоб попрощатися з нею.

На фото - Олена

Популярні новини зараз
Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала" Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень
Показати ще

Лукашенко був у теплих стосунках з Оленою, вона сприймала його як сина, а сам президент Білорусі називав її мамою. Загиблу жінку любили і онуки, часто до неї їздили. Хоча Лукашенко і не живе зі своєю дружиною Галиною, дочкою Олени, він все одно продовжував відвідувати колишню тещу.

З Галиною Лукашенко досі офіційно розписаний, але разом їх не бачать. У ЗМІ ходять чутки про те, що у нього є 22-річна коханка "Міс Білорусь".

Нагадаємо, раніше Лукашенко зробив сенсаційну заяву про Україну, Росія відійшла на задній план: "Не чекайте від нас...".

Також Знай.uа писав, що "Колькє пора вибирати собі гарем": в мережі висміяли сина Лукашенка, помічений з десятком дівчат.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що Лукашенко був вражений українською армією: "Тоді я не президент Білорусі".