Курйозний випадок стався в Ірландії. Там місцевий мешканець Шей Бредлі настільки обожнював розіграші, що перед власною смертю зробив прощальний аудіозапис, який попросив увімкнути на своїх похоронах. Щоправда, запис ірландець записав не звичний, чим сильно розважив родичів, які прийшли поховати померлого.

Так, під час оплакування біля його могили, із з труни почало лунати: "Привіт". Потім - стук по дереву і вигуки: "Випустіть мене, тут, хай йому грець, темно!".

My dad's dieing wish, always the pranksters, ya got them good Poppabear 😉 and gave us all a laugh just when we needed it!! I will love you forever 😘😘#shayslastlaugh

Geplaatst door Andrea Bradley op Zondag 13 oktober 2019

Такими чином, Бредлі вирішив прикинутися, що його поховали заживо. Судячи з усього, родичі чогось такого і чекали від нього. Запис їх не налякала, а розвеселила. Сльози перейшли в регіт, а померлий наостанок заспівав замогильну пісню.

Популярні новини зараз

Синоптики попередили українців про безжальну зиму, перепади майже в 40 градусів: свіжий прогноз

АТБ нагодував українців фантомною стравою: "Навіть тваринам давати це шкода", відео

Чоловік Фріске Шепелєв пожертвував сином заради нового кохання: віддав дитину...

У Києві собака знайшла таке, що змусило господарку здригнутися: історія, у яку важко повірити

Показати ще

Відповідне відео з похорону в Facebook опублікувала Андреа Бредлі, донька Шия. Вона розповіла, що цей розіграш став його останньою волею.

"Ось це людина - змусила нас сміятися навіть в момент неймовірного смутку", - підкреслила донька померлого.

Нагадаємо, що харків’янці, яка вбила власну дитину, оголошено підозру.

Також Знай.ua писав про те, що у Дніпрі жорстоко розправилися з напівголою дівчиною, яка влаштувала погром заради "лайків".

Раніше портал Знай.ua писав, що репера Емінема вбила і поховала кохана дівчина.