Президент КНР Сі Цзіньпін попередив, що будь-яка спроба розділити Китай буде приречена на провал та пригрозив ″розчавленими тілами і роздробленими в порошок кістками″.

Таку заяву з використанням жорсткої термінології президент Китаю Сі Цзіньпін виголосив під час візиту в Непал у неділю, 13 жовтня, повідомляє SCMP.

″Ті, хто спробує відокремити будь-який регіон від Китаю, загинуть, їхні тіла будуть розчавлені, а кістки розтерті в порошок″.

Сі Цзіньпін додав, що будь-які зовнішні сили, які підтримують такі спроби розділити Китай, приречені на провал.У своїй заяві глава Китаю не назвав якийсь конкретний регіон, але експерти вважають, що мова йде про Гонконг.

Політологи зазначають, що ця заява була зроблена в контексті тибетського питання і придушення урядом Непалу тибетських активістів за незалежність, які протестують проти візиту Сі Цзіньпіна.

Популярні новини зараз

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

52-річна Дженніфер Еністон з "Друзів" згадала свою красу в молодості і розплакалася: "Всі такі..."

Схеми обману українців у супермаркетах: як не потрапити на гачок і не купити втридорога зіпсований продукт

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Показати ще

Однак китайські спостерігачі також розцінили заяву Сі Цзіньпіна як більш широке попередження, яке можна застосувати і до Гонконгу після більш ніж чотирьох місяців протестів у місті.

Нагадаємо, протестувальники в Гонконгу закликають оголосити бойкот китайським товарам.

Як повідомляв портал Знай.ua, Apple підлаштовується під вимоги Китаю

Також Знай.ua писав, епічне падіння Сі Цзіньпін з російської сцени потрапило на відео