Принц Гаррі зробив емоційну заяву на церемонії нагородження WellChild, згадавши момент, коли він дізнався, що Меган Маркл вагітна, і вони обидва думали про те, яке це стати батьками в один прекрасний день. Принц Гаррі був присутній на заході разом зі своєю дружиною, тому що він є покровителем благодійної організації, яка допомагає важкохворим дітям.

Він розповів, що рівно рік тому на цій церемонії він був з Меган і вже дізналися, що у них буде дитина. Однак крім них ніхто цього не знав. Він ненадовго перервав свою промову через подступивших сліз. Зал надав підтримку Гаррі оплесками.

"Вибачте… Я пам'ятаю, як міцно стискав руку Меган під час церемонії. Тоді ми обидва думали про те, як це - стати батьками одного разу - і як це, коли раптом тобі доводиться робити все можливе і неможливе, щоб захищати дитину і допомагати йому - якщо він народиться з вродженим дефектом або захворіє в якийсь момент життя. І тепер, коли я став батьком, бути тут і виступати перед вами… Все це зачіпає такі струни моєї душі, про існування яких я навіть не підозрював до того, як у мене самого не з'явився дитина", - розповів він.

Однак в мережі не всі повірили в те, що Гаррі щиро ледь не заплакав на сцені. Вони звинуватили його у тому, що це були "крокодилячі сльози" і навіть зазначили, що дружина принца, в минулому актриса, добре навчила Гаррі.

Нагадаємо, зворушливий момент Меган Маркл з сином Арчі показали всім.

Як повідомляв Знай. ua, Маркл після пологів дуже поправилася, принц Гаррі не стримався.

Також Знай. ua писав, що Кейт Міддлтон повторила легендарний образ принцеси Діани під час королівського туру.