В 2019 році кількість доларових мільйонерів у світі зросла на 1,1 млн осіб порівняно з кількістю, зафіксованою у минулому році. Про це зазначається у дослідженні Global Wealth Report 2019 швейцарського банку Credit Suisse.

Стало відомо, що зараз у світі проживає 46,8 млн доларових мільйонерів – це більше, ніж населення України (за даними Держкомстату, в нашій країні проживає 41,97 млн осіб).

Аналітики відзначають, що загальний достаток населення світу збільшився з $9,1 трильйона – до $360,6 трильйонів. У середньому на одного жителя Землі припадає $70,85 тисяч, що на 1,2% більше, ніж рік тому.

При цьому найвищий рівень достатку сьогодні у Швейцарії, де на кожного громадянина припадає $564,65 тисяч.

Популярні новини зараз

Президент поспіхом покинув країну на літаку: "Злочини проти волі народу"

Головне за день неділі 10 листопада: звільнення Разумкова, покарання Яременко та "с*ксуальне збудження" партії Зеленського

Гаряча племінниця Ротару оголилась і розтягнулась біля басейну: пікантне фото

Головне за день суботи 9 листопада: обман Заворотнюк, затримання українця у Польщі, сімейний альбом Зеленського та тирада на "москалів" від Фаріон

Показати ще

За даними дослідження, 10% найбагатших людей на планеті мають 82% від усього достатку світу, в той час як решта 90% володіють 18% доходів. Цей показник помітно покращився з 2000 року, коли 10% найбагатших володіли 89% всіх доходів.

Нагадаємо, що українцям планують підвищити пенсії. Сума, на яку збільшать виплати, складе 214,75 грн.

Як повідомляв портал Знай.uа, кожну хвилину з України виїжджає двоє громадян, а за останні кілька років країну покинули понад 8 млн українців.

Також портал Знай.uа писав, що витрати українців показали в цифрах: півзарплати на їжу та комуналку.