На сайті президента Грузії Саломе Зурабішвілі з'явилась фотографія колишнього президента цієї країни Міхеіл Саакашвілі на тлі грузинського прапора і з підписом "I'll be back" ("Я повернуся").

Як з'ясувалось, у понеділок, 28 жовтня невідомі хакери зламали сайт президента Грузії Саломе Зурабішвілі та розмістили там фото Саакашвілі. Про це повідомляє "Грузія Online".

В результаті кібератаки у Грузії зламані веб-сайти десятків установ, неурядових організацій та медіа. Скрізь з'явилося фото колишнього президента Саакашвілі з підписом "я повернуся".

Кібератаці піддалися сьогодні офіційний сайт президента Грузії, а також інші сайти, серед яких веб-сторінки Тбіліського апеляційного та Зугдідського районного суду, міських зборів Батумі і мерії, адміністрації Кутаїсі, а також неурядової організації "Фонд розвитку ЗМІ". Також было атаковано сайти телекомпаній Імеді та Маестро.

Популярні новини зараз

Карантин вихідного дня: Степанов озвучив остаточний вердикт для українців

Астаф'єва в бікіні зізналася, що любить брати до рота: "Тіффані й не снилися такі..."

Лазебна пообіцяла українцям надбавку до пенсії: хто отримає по 400 і 500 гривень

Настя Каменських задерла срібну сукню і показала, що бачив тільки Потап

Показати ще

В результаті кібератаки в грузинському сегменті інтернету не працювало до двох тисяч сайтів.

Зазначається, що поліція почала розслідування. Порушено кримінальну справу за статтями 284 (Самовільне проникнення в комп'ютерну систему) і 286 (Посягання на комп'ютерні дані або комп'ютерну систему) КК Грузії.