Живі поросята використовувалися у Китаї для краш-тестів, деякі з тварин гинули у жорстоких випробуваннях. Свині були залучені до швидкісних симуляцій, що викликало лють у захисників
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяСтало відомо, що цього року під час таких краш-тестів, які мали б допомогти розробити ремені безпеки для дітей, загинуло сім тварин. Поросята зазнали смертельних травм, серед яких розриви, кровотечі та внутрішні забої.
Захисники тварин відреагували на інформацію про те, що дослідники у Китаї використовували живих свиней для випробувань. Стало відомо, що в ході тестування до швидкісних симуляторів було прив'язано п'ятнадцять незрілих свиней, семеро з яких загинули. Випробування тривали декілька годин, протягом яких тваринам відмовляли в їжі й навіть воді.
Подібні дослідження раніше практикувалися в США, але з 1990-х їх заборонили. В інтерв'ю німецькій газеті Bild, прес-секретар PETA Енн Мейнерт назвала таке тестування "жорстокою практикою".
"Дозволити таким розумним та чутливим тваринам, як свині, врізатися в стіни у швидкісних випробуваннях в Китаї просто жорстоко. Це призводить до зламаних кісток, внутрішніх синців, розривів і жахливих смертей", - сказала вона.
Ренате Кюнаст із партії "Зелених" Німеччини повідомила, що компанії, які щиро зацікавлені у захисті дітей, не дозволять собі використовувати на краш-тестах живих свиней.
Дослідники виправдовували залучення до швидкісних випробувань незрілих свиней тим, що їхня анатомічна будова "схожа" на дитячу і тварини повинні були імітувати дітей шестирічного віку. Такий коментар дослідники дали міжнародному журналу Crashworthiness.
Вчені наполягали на тому, що вони дотримуються норм щодо використання лабораторних тварин і заявили, що їх дослідження було затверджено комітетом з етики. Дослідники підкреслили, що тваринам дали знеболювальний засіб для зменшення "хвилювання та стресу".
У 1993 році завдяки акціям протесту в Америці General Motors оголосили про закінчення випробувань на тваринах. Компанія визнала, що використовувала тисячі собак, кроликів, свиней, тхорів, щурів та мишей у своїх лабораторіях за попередні 10 років.
"Жахливо озирнутися зараз назад і уявити, що тварини навмисно забиваються об стіни на високій швидкості під час тестів на автомобільні аварії", - коментують захисники тварин.
Виявляється, що сучасні манекени для краш-тесту можуть коштувати сотні тисяч доларів, оскільки вони оснащені вартісними реєстраторами даних.
Нагадаємо, раніше
Як повідомляв портал "Знай.ua",
Також "Знай.ua" писав, що