Королева Єлизавета II допомагає герцогу і герцогині Сассексським впоратися з тиском королівського життя, навіть заглядає з регулярними візитами. 93-річний монарх щосили намагається підтримати пару після критики в ЗМІ.

Придворні підтвердили, що королева часто їздить навколо, щоб побачити пару в їх будинку Frogmore Cottage, коли вона знаходиться в прилеглому Віндзорському замку. Зрозуміло, що вона не згодна з підходом Гаррі і Меган в деяких питаннях. І після очевидної напруженості між Гаррі та його братом Вільямом королева намагається згуртувати сім'ю.

Принц Гаррі з Меган Маркл і їхнім сином Арчі
Принц Гаррі з Меган Маркл і їхнім сином Арчі

Гаррі і Меган, які планують взяти шеститижневу перерву від офіційних обов'язків, щоб спробувати оговтатися від напружених декількох місяців, за повідомленнями, не приєднаються до решти королівської сім'ї в Сандрінгемі в це Різдво.

Провівши останні два Різдва в королівському притулок в Норфолку, вони проведуть їх перше Різдво з їх шестимісячним сином Арчі з матір'ю Меган, Дорией Рагланд, в США.

Популярні новини зараз

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Літак почав втрачати висоту через обмерзання, в мережі з'явилися переговори пілота з диспетчером: "Ми нічого не можемо"

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Показати ще

фото Getty Images
Меган Маркл і принц Гаррі \\ фото Getty Images

Були припущення, що Сассекси також проведуть День Подяки 28 листопада в США з матір'ю Меган, але це не підтверджується.

Ясно тільки те, що пара проведе частину своєї відпустки в США, а частина - у Великобританії. Прес-секретар Сассексів сказав: "Герцог і герцогиня Сассекські з нетерпінням чекають можливості розширити сімейний час до кінця цього місяця. Провівши два останніх Різдва в Сандрінгемі, їх Королівські Високості проведуть це свято в цьому році в новій сім'ї з матір'ю герцогині Дорией Рагланд".

"Це рішення відповідає прецеденту, встановленому раніше іншими членами королівської сім'ї, і користується підтримкою королеви. З міркувань безпеки ми не будемо зараз повідомляти подробиці їх розкладу", - пояснило джерело.

Нагадаємо, найближча подруга Меган Маркл Серена Вільямс розкрила секрет про дитину.

Як повідомляв Знай. ua, Меган Маркл і принц Гаррі порушили багатовікову традицію, королева образиться.

Також Знай. ua писав, що шанувальники помітили натяк герцогині на другу дитину.