У Росії у річці Мойка виявили ймовірні останки розчленованої аспірантки із Санкт-Петербурга Анастасії Єщенко, яку вбив професор історії Олег Соколов. Зокрема, у річці знайшли людські ноги.

За даними адвоката Олександри Бакшеєвої, що представляє інтереси матері загиблої, останки виявили в межах Санкт-Петербурга, повідомляють місцеві ЗМІ.

"Експертиза ще не проведена, стверджувати точно ми не можемо. Але імовірно – так, це частини тіла Анастасії", – уточнила адвокат матері Єщенко.

Анастасія Єщенко, Facebook
Анастасія Єщенко, Facebook

"Навряд чи це буде мати якесь важливе доказове значення. Майже всі слідчі дії очевидно закінчені. Залишається лише ще раз передати співчуття рідним жертви", - заявив адвокат історика Олександр Почуєв.

Популярні новини зараз

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Короткі шортики на жінці-арбітрі змусили іранський канал переривати трансляцію понад 100 разів

Настя Каменських зізналася в любові до дівчат, поки Потапа немає поруч

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Показати ще

Зазначимо, що за версією слідства у ніч на 8 листопада 2019 року історик Олег Соколов вбив і розчленував Єщенко у своїй квартирі на набережній Мойки й за добу виніс останки по частинах, намагаючись втопити в річці. Після цього Соколов приймав у себе гостей, коли в його оселі було тіло загиблої студентки.

Олег Соколов, Обласна рязанська газета
Олег Соколов, Обласна рязанська газета

У річці виявили усі решки дівчини, окрім ніг. Самого історика затримали, коли він намагався втопити у річці рюкзак з руками жертви. На допиті Соколов розповів, що дівчину вбив із дрібнокаліберного обріза і сховав тіло у своєму будинку.

Нагадаємо, що в Чехії місцеві лікарні все активніше запрошують на роботу українських медиків. Нещодавно вони навіть звернулись до уряду країни для пришвидшення процедури оформлення необхідних документів.

Як повідомляв портал Знай.uа, в Україні дані мільйонів боржників виставили напоказ, смартфон допоможе все виправити: що потрібно зробити.

Також портал Знай.uа писав, ким був історик-маніяк Соколов з комплексом Наполеона до страшного злочину.