Як відомо, у Казахстані розбився пасажирський літак Fokker-100, який прямував рейсом з Нур-Султан. Відтак, судно неочікувано почав втрачати висоту та врізався в будинок. В Результаті цього загинуло щонайменше п’ятнадцятеро людей, з яких опізнано лише сімох. Ще 30 людей були доправлені до місцевих лікарень.

Наразі ж у мережі з'явилися записи із самого літака, а точніше розмови пілота та диспетчера. Так, співробітники аеропорту дозволили пілотам літаку зробити виїзд на злітно-посадкову смугу - він повинен був злетіти, але зв'язок у цей час з ним пропав.

Авіакатастрофа в Алмати
Авіакатастрофа в Алмати
liter.kz

Також на записі чути, як цю ж смугу слідом за Fokker-100 дозволили зайняти іншому повітряне судно, однак, в диспетчерській попросили почекати.

Вже, після кількох безуспішних спроб зв'язатися з пілотом, диспетчер дав попередження іншим лайнерів стосовно ймовірних неполадок з літаком.

Популярні новини зараз
Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще