На днях міжнародна організація ООН закликала надати допомогу країнам Східної Африки, які потерпають від великої кількості пустельної сарани, що масово знищує рослинність у регіоні.

Про це пише видання BBC.

Як відзначається, Ефіопія та Сомалі протягом останніх 25 років не стикалися з загрозою такого масштабу, а Кенія і взагалі не бачила таких зграй сарани протягом 70 років.

Нашестя саранчі

У зв'язку з цим речник Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН закликав допомогти "запобігти масовому винищенню рослинності у країнах" Окрім цього, за його словами, чисельність сарани все стає більшою і вже до червня може збільшитися у 500 раз.

Популярні новини зараз

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Показати ще

Нашестя саранчі

"Швидкість розповсюдження шкідників настільки вийшла за межі норми, що вони обмежили до межі можливості місцевих та національних органів влади", - йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що, аби врятувати території, потрібно застосовувати варіант "повітряного контролю", тобто обприскування інсектицидами з літаків. Варто зауважити, що нашестя сарани розпочалося з Ємену. Вона перелетіла Червоне море і дісталася Східної Африки.

Читайте також: час розплати настав, прокляття фараонів починає збуватися. До Землі летить астероїд Бог Хаосу, який може знищити людство.

Як повідомлялося, археологи знайшли ворота у світ давньої цивілізації, спокій Майя порушено, людству кінець.

Портал "Знай.uа" писав: звалився 5000-річний дуб Авраама, пророцтво про кінець світу збувається.