Як відомо, хірургічна маска давно стала обов'язковим атрибутом будь-якої вірусної епідемії.

Дефіцит масок в Китаї

Особливо це помітно в Китаї, де на сьогоднішній день лютує новий коронавірус. У деяких китайських містах, у тому числі в Шанхаї, маски стали користуватися дуже великим попитом, в результаті чого їх стало не вистачати. До того ж, жителі Китаю носять маски ще і в якості захисту від забруднення повітря.

Дефіцит масок в Китаї

З-за дефіциту захисних масок натовп китайців зібрався біля воріт фабрики по виробництву хірургічних масок у надії купити їх прямо з фабрики-произвоители. Щось занадто велика паніка для 2,8 тисяч заражених людей (за офіційними даними). У мережі з'явилося відповідне відео, на якому видно, як величезний натовп людей ледь не зносить огорожу простягаючи гроші заради того, щоб просто купити хоча б одну маску.

Популярні новини зараз

Не власник, а водій: копи розповіли водіям про нові правила на українських дорогах, готуйте документи

Тоня Матвієнко показала, чим годує Арсена Мірзояна теща: за вуха не відірвати

Зірки "Жіночого кварталу" роздяглися для Playboy: три красуні і Гарік Корогодський

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

Показати ще

Нагадаємо, що центр системних досліджень та інжинірингу створив онлайн-панель моніторингу поширення коронавіруса з Китаю.

Як повідомляв портал "Знай.ua", число загиблих від пневмонії, викликаної новим коронавірусом 2019-nCoV, в Китаї перевищила 80.

Також "Знай.ua" писав, що відразу кілька країн Європи та світу найближчим часом проведуть евакуацію своїх громадян з китайського міста Ухань.