У Ростовській області знайшли мертвими академіка РАН і його дружину.

Як повідомляють російські ЗМІ, академік Російської академії наук, депутат Законодавчих зборів Ростовської області Андрій Алабушев та його дружина Ольга знайдені мертвими в своїй квартирі в місті Зерноград.

Тіла Алабушеві і його дружини виявив в їхній квартирі водій депутата. Він же викликав на місце співробітників правоохоронних органів.

Як повідомляє один із російських Telegram-каналів, академік з дружиною могли стати жертвами пограбування.

За попередніми даними, Алабушеві померли від черепно-мозкових травм. Деякі видання повідомили, що подружжя було зарубане сокирою

Популярні новини зараз
Вселенська батьківська субота 3 червня: чому перед Трійцею не можна навіть мити посуд, інші правила дня Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші
Показати ще

Наразі на місці злочину працюють експерти та співробітники Слідчого комітету РФ (СКР). Порушено кримінальну справу за статтею про вбивство.

Варто зазначити, що загиблий Андрій Алабушев був членом партії "Єдина Росія" Він працював директором Всеросійського науково-дослідного інституту зернових культур. На сайті підприємства повідомляється, що загиблий був автором 208 наукових робіт в галузі рослинництва і землеробства.

Нагадаємо, донецького журналіста зарубав сокирою його водій