Коронавірус не щадить нікого. Ця хвороба вже вразила кількох відомих політиків, акторів, спортсменів і т. д. Однак соціальні мережі сколихнуло останнім повідомлення про черговий зараженні. На цей раз COVID-19, здається, вибрав досить неординарну жертву.

Одна з найвідоміших захисниць екології Грета Тунберг повідомила, що заразилася коронавірусом. Щоправда, офіційно це не підтверджено. Тунберг заявила, що у неї сильний кашель і озноб. Також Грета і поскаржилася на сильні болі в горлі. Все виглядає правдоподібно, проте є маленький нюанс. У Тунберг не зафіксована висока температура – головний ознака коронавирусной інфекції.

Поки про зараження повідомляє тільки сама Грета. Підтвердити або спростувати факт, на даний момент, неможливо. У Швеції проводять тестування на коронавірус тільки при госпіталізації і при появі сильних симптомів. Відповідно, тест у Тунберг ніхто не брав, і найближчим часом ніхто цього робити не буде.

Соціальні мережі розділилися в думках. Одні бажають Грете якнайшвидшого одужання і сподіваються, що ніякого вірусу немає, а інші зловтішаються. Дійсно Тунберг захворіла коронавірусом, навряд чи ми дізнаємося найближчим часом.

Популярні новини зараз

Під Львовом ветеран АТО одягнув форму і поліз у зашморг, все пояснила передсмертна записка

Кадри пекельної аварії під Львовом потрапили в мережу, - три смерті за хвилину

Курс валют на 2 квітня – гривня боляче впала після короткого злету

Хворого на коронавірус Лещенка відключили від апарату ШВЛ, медики зробили все можливе

Показати ще