Мабуть 2020 рік надихнув деяких творителів, тому очікувати апокаліпсис стане в рази легше. Так, у США створили годинник зі зворотним відліком. Такий "шедевр" встановили в Нью-Йорку. Схоже, 2020 рік вирішив не зупинятися на досягнутому, і вселив авторам цього шедевру думку, що до апокаліпсису залишилося трохи більше 7 років.

Читайте Знай в Google News!

Якщо людство не змінить свої "апетити" на блага природи — почнуться стихійні лиха та економічні катастрофи.

Годинник, фото: youtube
Годинник, фото: youtube

На 26 вересня годинник показує, що у людства залишилося сім років і 96 днів, щоб вирішити проблеми з екологією, зменшити викиди в атмосферу і не допустити глобального потепління. За словами авторів проекту, це "крайній термін, час, який у нас залишився, щоб вжити рішучих заходів і стримати потепління".

Популярні новини зараз
53-річна Надія Матвєєва закрутила роман з хлопцем, який на 20 років молодший: "Я говорила Маші Єфросиніній" Чеченці вирушили добровольцями в Україну, щоб допомогти ліквідувати росію: не хочуть асоціацій з TikTok-загоном Кадирова На Максима Галкіна напали під час виступу через жарти про росію: артист показав обличчя в гематомах Гвардієць "Шах" засмутив окупантів, і показав посилену оборону Харкова: "Будуть заздрити мертвим"
Показати ще

У годинника є одразу два показники: перше число червоного кольору відраховує час до можливої екологічної катастрофи, а друге зеленого кольору — показує відсоток енергії, яку людство отримує з відновлюваних джерел.

Зараз другий таймер показує майже 28%, які необхідно довести до 100%, поки перший таймер не обнулився, кажуть вчені.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Да Вінчі підказав вченим нову дату "кінця світу": "Все живе помре..."

Також портал Знай.uа писав, що осколки планети-ката мчать прямо на голови мільярдам людей.