Найбагатша людина планети за один день збільшила свої статки на $ 9 млрд. Повідомляється, що за підсумками торгів п'ятниці акції Amazon подорожчали на 3,6% до 1572,6 долара за акцію, внаслідок чого статки Безоса досягли 130,2 мільярда доларів.

Мільярдерові належить 16% акцій компанії Amazon, засновником якої він є, і приблизно 95% його багатств залежить від вартості акцій інтернет-гіганта.

При цьому в ході торгів п'ятниці статки Джефа Безоса досягали 132 мільярдів доларів, що трохи нижче рекордно високої позначки в 132,1 мільярда доларів 12 березня 2018 року. В кінці березня статки найбагатшої людини планети знижувались на тлі падіння вартості акцій Amazon після повідомлень в ЗМІ про наміри президента США Дональда Трампа домогтися посилення податкового режиму щодо компанії. Однак уже в квітні ситуація стала налагоджуватися.

Вартість цінних паперів Amazon різко зросла після того, як компанія повідомила, що чистий прибуток за підсумками першого кварталу 2018 року збільшився в 2,25 рази в річному вираженні і досяг 1,629 мільярда доларів. Amazon є одним з найбільших в світі онлайн-ритейлерів. Крім США, компанія працює в Канаді, Китаї, Бразилії, Японії та країнах Європи. Інтернет-магазин Amazon.com був запущений в липні 1995 року. Станом на 31 березня 2018 року штат компанії склав 563,1 тисячі осіб, збільшившись в 1,6 рази.

Популярні новини зараз

54-річна Ольга Сумська перевтілилася в Дженіфер Лопес: "Спокусливий образ"

Погіршення після поліпшення - доктор Комаровський пояснив, що робити: "Мозок стерилізують"

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Володимир Зеленський звернувся до воїнів ЗСУ, особисто прибувши на Донбас: "Кожного"

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про статки найбагатших депутатів Верховної Ради. Українські журналісти склали рейтинг найбагатших народних депутатів. Враховувалося все: сума грошових заощаджень у банках, готівкою, наданими позиками і криптовалютою.

Рейтинг очолив Олександр Урбанський зі своїми 2,48 млрд грн. Недалеко пішов нардеп Дмитро Голубов, також з фракції Блоку Петра Порошенка. Дохід Голубова становить 2,07 млрд грн.