Російський актор Олексій Панін висловився на підтримку Олексія Серебрякова, який заявив, що національна ідея Росії складається з сили, нахабства і хамства. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Ви подивіться на обличчя людей, з якими пиками вони ходять по вулиці... Країна хамів. Коли ви приходите в магазин, в Європі вам посміхаються. У Москві теж посміхаються, тільки в "Абетці смаку", тому що це магазин багатший, а в "Пятерочках" ніхто не посміхається", - поскаржився Панін.

За словами актора, жителі Росії не поважають один одного, і готові знищити кожного, хто багатше, успішніше або красивіше, демонструючи свою "быдлосилу".

Панін висловив жаль, що не емігрував з Росії, коли у нього були гроші. Він також додав, що Росія - гомофобні країна, люди в ній злі, і жити в ній не можна.

Відомо, що 20 лютого в Мережі з'явилося інтерв'ю з Серебряковим, в якому той назвав силу, нахабство і хамство складовими національної ідеї Росії.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян відвіз Ніну Матвієнко на море: так теща ще не співала

Ані Лорак закрила груди та покинула Україну

Літак з футболістами потрапив в авіакатастрофу: вижити не вдалося нікому

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

Показати ще

Нагадаємо, продюсер "Бригади" Олександр Акопов відповів на заяву актора Павла Майкова, який заявив про шкоду серіалу для російського суспільства. Він стверджує, що картина аж ніяк не сприяла зростанню злочинності в країні, а навіть навпаки - могла відвернути більшу частину молоді від бажання стати бандитами.

Крім того, московські правоохоронні органи затримали скандального російського актора і блогера Олексія Паніна, який заборгував уряду 51 штраф.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Панін спаплюжив хіт Лободи.