Гроші російських бізнесменів і політиків, які заховали в британських активах і відмили через лондонські інститути, не дають Великобританії можливості зайняти жорстку антиросійську позицію і вплинути на Кремль санкційними обмеженнями.

Як повідомляє видання Reuters, про це йдеться в доповіді, опублікованій комітетом з міжнародних справ Палати громад парламенту Британії."Масштаби збитку, який ці брудні гроші можуть завдати британським зовнішньополітичним інтересам, затьмарюють переваги угод з Росією", - заявив глава комітету.

У документі також вказується, що Лондон має разом із союзниками в інших державах утруднити для Російської Федерації випуск суверенних облігацій через банки, які підпали під дію економічних обмежень.

Популярні новини зараз
Воїн ЗСУ поодинці розправився з цілим відділенням російських окупантів: ніхто не врятувався Донька відомої чернівчанки 20 хвилин безжалісно вбивала маленького сусідського песика Переможець "МастерШеф" Євген Клопотенко взявзя знищувати росіян, не тільки борщ наш: "Ми зробили діло" Росіяни в Криму зазнали найбільших втрат з часів Другої світової війни: їхня боротьба практично закінчена
Показати ще

"Великобританії непростимо закривати очі на клептократів з оточення Володимира Путіна, а також на порушників прав людини, які відмивають гроші через Лондон з метою підкуповувати наших друзів, послаблювати наші зв'язки і підривати віру в наші інститути", - підкреслив глава комітету.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що "війська" Путіна наслідили в десятках американських штатів. Два роки тому російські хакери влаштували замовлену, добре підготовлену кібер-кампанію проти державної виборчої інфраструктури США. Нещодавно таку заяву оприлюднили на офіційному ресурсі Комітету з розвідки американського Сенату.

Згідно з документом, хакери здійснили кілька спроб проникнути в виборчу систему щонайменше 18 американських штатів. Крім того, як мінімум в шести штатах хакери намагалися зламати веб-сайти, що мають відношення до виборів. Одного разу дістатися до закритої бази виборців їм все ж вдалося, але маніпулювати окремими голосами або вплинути на загальний підсумок голосування так і не змогли. У Комітеті вважають, що ця атака була частиною більш масштабного втручання Росії у президентські вибори США.