Гроші російських бізнесменів і політиків, які заховали в британських активах і відмили через лондонські інститути, не дають Великобританії можливості зайняти жорстку антиросійську позицію і вплинути на Кремль санкційними обмеженнями.

Як повідомляє видання Reuters, про це йдеться в доповіді, опублікованій комітетом з міжнародних справ Палати громад парламенту Британії.



"Масштаби збитку, який ці брудні гроші можуть завдати британським зовнішньополітичним інтересам, затьмарюють переваги угод з Росією", - заявив глава комітету.

У документі також вказується, що Лондон має разом із союзниками в інших державах утруднити для Російської Федерації випуск суверенних облігацій через банки, які підпали під дію економічних обмежень.

Популярні новини зараз
Колишня зірка "Квартал 95" Олена Кравець знищила дочку лише однією фразою: навіть психолог не допоміг Гороскоп на 16 лютого для всіх знаків: Раки – виспіться, Тельці – вам терміново потрібен дзен Повістки чекати не обов'язково: чоловікам пояснили, хто має сам прийти в ТЦК Українцям виплатять солідну допомогу: хто може отримати близько 11 тисяч на місяць
Показати ще

"Великобританії непростимо закривати очі на клептократів з оточення Володимира Путіна, а також на порушників прав людини, які відмивають гроші через Лондон з метою підкуповувати наших друзів, послаблювати наші зв'язки і підривати віру в наші інститути", - підкреслив глава комітету.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що "війська" Путіна наслідили в десятках американських штатів. Два роки тому російські хакери влаштували замовлену, добре підготовлену кібер-кампанію проти державної виборчої інфраструктури США. Нещодавно таку заяву оприлюднили на офіційному ресурсі Комітету з розвідки американського Сенату.

Згідно з документом, хакери здійснили кілька спроб проникнути в виборчу систему щонайменше 18 американських штатів. Крім того, як мінімум в шести штатах хакери намагалися зламати веб-сайти, що мають відношення до виборів. Одного разу дістатися до закритої бази виборців їм все ж вдалося, але маніпулювати окремими голосами або вплинути на загальний підсумок голосування так і не змогли. У Комітеті вважають, що ця атака була частиною більш масштабного втручання Росії у президентські вибори США.