У Росії розробили балістичну ракету з ядерною силовою установкою "Сармат" з необмеженим радіусом дії і непередбачуваною траєкторією польоту.

Під час звернення президента РФ Володимира Путіна з посланням Федеральним зборам президент показав 3D-ролик її запуску.

"Усі 15 років після виходу США з договору по ПРО, ми довго намагалися повернути американців за стіл переговорів. Навіть в результаті був підписаний договір СНО-3. Але всі домовленості в рамках СНО-3 поступово девальвуються, тому що США нарощує кількість протиракет", - заявив російський президент.

Путін похвалився, що ця зброя нове покоління, що ракетні комплекси в майбутньому поставлять на озброєння армії Кремля. "Зростаюча військова міць Росії - це гарантія миру на нашій планеті", - упевнений російський лідер.

Користувачі мереж не стримувалися в виразах, коментуючи ці слова.

Популярні новини зараз

Співачка Slavia показала Дзідзьо, кого він втратив: коротка спідниця і ноги від вух

Закоханий Дантес розтанув перед Дорофєєвою в міні-бікіні: "Рецепт кайфового дня"

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

"Ось на рахунок" непередбачуваною траєкторією "це в точку. П ** ц Воронежу ", - жартує Віктор Решетников.

"Ці придурки колоради дограються, що колись підірвуть самі себе нах * р", - підкреслює Олександр Майстренко.

"Бугага вони розробляли літаки з ядерною силовою установкою і що? Пшик. Те ж саме і з ракетами з ядерною силовою установкою, звичайна брехня інакше вони б уже в космос їх запускали. Це говорить про звіриному страху Путіна і його оточення. Точно така ж ситуація була в кінці Другої світової війни у ​​фашистській Німеччині. Не вийде у тебе Хуйли "вундервафлі" і тобі це яскраво продемонстрували американці в Сирії коли з лайном змішали всю банду Вагнерів ", - пише Борис Озірний.

"Це проект 60-х років. Що США, що СРСР відмовилися від цих ракет з величезну зараження місцевості при польоті. Мабуть Путін таки хоче спалити світ ", - констатує Юрій Гераскін.

"Тільки мені здається нелогічною фраза" Зростаюча військова міць Росії - це гарантія миру на нашій планеті ", - зауважив Андрій Миронченко.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Служба безпеки України оприлюднила докази використання спецслужбами РФ "вагнеровцев" в Сирії. Генштаб Збройних сил Російської Федерації в лютому 2015 року планував участь російського спецпідрозділу "Приватної військової компанії Вагнера" ​​в Сирії.