Глава Кремля та кандидат в президенти на наступний період в Росії Володимир Путін провалив свої "таємні" провокації в Україні, а всі його спроби зробити якийсь наступ рано чи пізно стають явними.

Про це заявив американський письменник і публіцист Олександр Геніс, - пише "Крим. Реалії".

За словами Геніса, Путін все більше привертає до себе увагу і все більше виникає навколо нього питань, які чомусь ніхто не хоче порушувати.

"Всі операції з грифом" цілком таємно "стали надбанням світових медіа і обговорюються на кожному розі, а не тільки в коридорах влади. Кожен знає, хто збив малайзійський "Боїнг " в небі над Донбасом. Зусилля замазати правду призводять до зворотного ефекту: шапка на злодієві горить світлим полум'ям. Всі знають, звідки в Криму взялися "зелені чоловічки". Всі знають, як держава змушувала російських атлетів приймати допінг", - заявив він.

Письменник називає Путіна "генієм зла", який ще покаже своє справжнє обличчя в рельній передвиборній гонитві за крісло глави держави.

"Чи не тому Путін з його, здавалося б, неймовірним рейтингом так боїться конкуренції Олексія Навального, що в процесі реальної передвиборної боротьби може з'ясуватися: ті, хто керують країною, - не тільки корупціонери, але і двієчники?", - додав Геніс.

Дивіться про злочини Путіна в Україні

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", журналісти зібрали список найгучніших та найбезглуздіших фейків Кремля про Україну.