Екс-агент ЦРУ Білл Окслі міг заразити Боба Марлі раком за допомогою отруєної голки в кедах - фейк. Про це повідомляє channel4.com.

Перевірка достовірності інформації показала, що першоджерело новини - це ресурс YourNewsWire.com, який є відомим веб-сайтом Fake News. Фахівці з'ясували, що раніше на цьому ж ресурсі була опублікована інформація про те, що Хілларі Клінтон пов'язана з бандою педофілів. Іншого разу тут надрукували, що влада США планувала вбивство Дональда Трампа. Цей сайт спеціалізується на розповсюдженні по мережі фейків, які часто бувають абсурдними.

Fake News зареєстрований на екс-продюсера BBC. В даний час він продовжує роботу на веб-сайті теорії змови Девіда Іке. Даний ресурс просуває ідею того, що світ контролюється хижими ящірками, що вимагають від людини жертвоприношень.

Статтю про вбивство Боба Марлі написав Бакстер Дмітрій. Інші статті цього автора включають фальшиві заяви про те, що "ФБР ретельно видаляє докази про стрілянину в Лас-Вегасі", "Папа Римський вважає, що Ісус перетворився в сатану", а "Брітні Спірс зізналася, що втекла від ілюмінатів". Простіше кажучи, вірити цьому журналістові не варто.

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

Раніше повідомлялося, що друга за величиною в світі звукозаписна компанія Sony Music, яка володіє правами на альбоми Майкла Джексона, зізналася в підробці декількох пісень легендарного поп-виконавця. В ході судового розгляду компанія нібито зізналася, що партії в трьох піснях посмертного альбому Джексона "Michael" виконав інший вокаліст. Про це повідомляє EDM.com.

Композиції "Monster", "Keep Your Head Up" і "Breaking News" співає інший вокаліст. Однак вердикт у справі поки не винесли. Повідомляється, що засідання суду у справі проти Sony Music і The Jackson Estate (компанія, що володіє рекламними правами Джексона) відбулося 23 серпня.

Нагадаємо, Facebook почав оцінювати надійність своїх користувачів, щоб допомогти соціальної мережі позбутися фейкових новин.

Як повідомляв Знай.ua, корпорація Microsoft заявила про те, що зафіксувала спроби Росії вплинути на вибори в американський Конгрес, які відбудуться в листопаді.

Також Знай.ua писав, 1 березня із концертом до Києва зібрався приїхати відомий російський виконавець Олександр Малінін: ця новина вмить обернувся в соціальних мережах справжнім скандалом.