Жодних підстав для легалізації анексії Криму Росією не існує, тому говорити про скасування економічних санкцій Америка не збирається.Це підтвердила нещодавно під час доповіді речниця Білого дому Сара Сандерс.

Позиція США щодо Криму

Вона запевнила: США не визнавали і не визнаватимуть надалі законним примусове захоплення півострова.

"Ми не визнаємо анексію Криму. Ми не можемо погодитися з цим", - підкреслила Сандерс, додавши, що санкції проти РФ, запроваджені після захоплення Криму будуть залишатися в силі.

Речниця Білого дому Сара Сандерс про Крим

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Показати ще

Але при цьому днями американський президент Дональд Трамп під час саміту G7 в Канаді запевнив інших світових лідерів, що вважає Крим російським.

Президент США Дональд Трамп

Однак, радник лідера США з національної безпеки Джон Болтон заявив, що позиція Вашингтона по Криму залишається незмінною - анексія Росією півострова незаконна.

Анексія півострова Росією: як це було?

Активна фаза військової операції по захопленню Криму розпочалася 23 лютого 2014 року в Севастополі. Тоді, на головній площі міста відбувся багатотисячний мітинг проросійських сил де було висловлено недовіру тодішньому голові міської державної адміністрації Севастополя Володимиру Яцубі. На цьому ж мітингу новим головою був обраний бізнесмен Олексій Чалий, було прийнято рішення не платити податки в Київ та було оголошено про створення "самооборони Криму".

Анексія Криму: головні факти в інфографіці

В цей же день військами Чорноморського флоту Росії, що базувався в Криму, на під’їздах до міста були виставлені протитанкові їжаки. На півострів масово стягувалася військова техніка і терористичні підрозділи російської армії. Дата початку анексії Криму також є символічною з іншої точки зору. Днем раніше, 19 лютого 1954 року, рівно 60 років до анексії, на підставі указу Президії Верховної Ради СРСР півострів Крим та місто Севастополь були передані Україні.

Дивіться: Хронологія спротиву: з чого почалась анексія Криму?

Як повідомляв портал "Знай.ua", російські окупанти перетворили кримську школу на місце для знущань. На це поскаржився місцевий педагог із 35-річним стажем викладання. Він стверджує, що до колективу ставляться, немов до "обслуговуючого персоналу", місцеві вчителі написали тонни листів та офіційних звернень, де скаржилися на жахливі умови та занадто низькі зарплати, на які практично неможливо прожити, але їх так ніхто і не почув.