Через два роки після спроби державного перевороту в Туреччині нарешті скасували режим надзвичайного стану.

Про це повідомляє Anadolu.

Влада водила режим НС в Туреччині сім разів, кожен раз на три місяці.

Згідно з Конституцією Турецької Республіки, режим НС автоматично припиняється, якщо уряд країни до закінчення терміну його дії не направить до парламенту повідомлення про необхідність його продовження.

Разом з тим, в прес-службі президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана заявили, що влада країни має намір продовжити боротьбу з організацією FETO опозиційного ісламського проповідника Фетхуллаха Ґюлена, якого Анкара вважає організатором спроби путчу.

Відзначається також, що в разі необхідності надзвичайний стан може бути введено знову.

Схема "кум-брат-сват" працює не тільки серед українських політиків

"Новоспечений" турецький президент Раджеп Ердоган у понеділок, 9 липня, під час інавгурації оголосив, хто увійде до нового складу уряду країни.

Так, главою Міністерства фінансів став зять Ердогана Берат Албайрак. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Примітно, що з інавгурацією Ердогана у Туреччині офіційно змінилася форма державного правління з парламентської на президентську.

Дивіться: Вибори в Туреччині. Чи вдалося здійснити без маніпуляцій

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua",  президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган, який вдруге став лідером країни, пригрозив розірвати угоду про мігрантів із ‎Європейським Союзом.‎

Ердоган заявив, що Євросоюз "може забути", що Туреччина погодилася на реадмісію мігрантів, які не ‎змогли отримати статус біженця у країнах ЄС.‎

"Тепер вони кажуть про реадмісію. Яка реадмісія? Забудьте про це", - цитує слова Ердогана ВВС.