Родичі жительки Нижегородської області Олени Карімової, яку підозрюють у вбивстві і спаленні двох дітей і яка сама зізналася, що вбила і спробувала спалити своїх маленьких доньку і сина, навідріз відмовилися вірити в те, що сталося. Про це повідомляє Life Shot.

"Ми в це не віримо! Вона любляча мати! Як вона могла вбити своїх дітей? — сказала тітка дівчини, яка відмовилася представитися. — Що сталося, ми не знаємо, ми не віримо нікому.

Родичка також зазначила, що нічого їй не відомо про чоловіка Карімової. Вона додала, що сім'я змогла б забезпечити дітям гідне життя, проте раніше сама підозрювана Олена Карімова повідомляла протилежне і наголошувала, що це і стало причиною трагедії.

"Ми її дуже любимо. Як свою рідну доньку, — сказала хрещена мати підозрюваної Валентина Бутнарь.

Популярні новини зараз

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

"Найкращий тато", - Дан Балан показав маленьку дівчинку, українці затамували подих

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще

На підтвердження цього, за словами Бутнарь, разом з хресним вони зробили їй подарунок – відпочинок у Туреччині. Діти повинні були залишитися з матір'ю Карімової. Мати підозрюваного у вбивстві дітей Наталія Тестенкова зі сльозами на очах також повторила, що не вірить в те, що сталося.

Як повідомляють російські засоби масової інформації, підозрювана, за даними поліції, зізналася, що сама вбила і спробувала спалити своїх маленьких доньку і сина. За її словами, вона зважилася на це, оскільки не могла забезпечити дітям гідне життя. Зараз жінка арештована на два місяці.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що 25 квітня Олена Карімова задушила чотирирічну доньку Хадіжу та дворічного сина Сулеймана на задньому сидінні орендованого авто. Потім заїхала на АЗС, придбала засоби для розпалювання полум'я і попрямувала у бік лісу.

Карімова розвела багаття і спробувала спалити дітей, але злякалася, що її виявлять, погасила вогонь, поклала тіла в авто і повернулася в Нижній Новгород. На наступний день, вона відвезла тіла доньки і сина в Семенівський район, кинула їх у закинуту будівлю, підпалила і поїхала.